Wpis z mikrobloga

@czuczer: @Wiwer: Obrażać, czy ja żyję w innym kraju? To właśnie ludzie ze wsi i ich TVP kochana szczują od rana na innych i potem się dziwią, że ludzie mają tego dosyć. Widzę, że oblężona twierdza mocno. Narobić burdelu i potem się dziwić, że jest kontrreakcja, a potem jeszcze udawać świętych.
  • Odpowiedz
  • 1
@algorytm7007 taka spuścizna komuny ,większość ludzi starych oraz młodych mieszka na wsiach i małych miasteczkach ,kiedyś były pgr które były wielkimi rolniczymi zakładami pracy ,były nie efektowne ale co tam ludzie za darmo różne rzeczy dostawali mieszkania węgiel itp wiadomo jak to się skaczylo
  • Odpowiedz
@algorytm7007 wiesz, ze Polska to wieś?
To jakbyś powiedział, ze niewyksztalceni i biedni wybrali rząd.
To jest właśnie Polska, niskie wykształcenie i bieda w zdecydowanej większości.
  • Odpowiedz
No i dodaj jeszcze, że najmniej inteligentni .Taka jest demokracja wybiera większość .Większość polaków ma wykształcenie średnie i mieszka na wsi. Im więcej będziecie ich obrażać tym mniejsze znaczenie będzie miało co robi pis bo będą wam na złość głosować odwrotnie.


@Wiwer: Czyli typowo xD „Ja juz jestem biedny, niewyksztalcony i mam #!$%@? zycie, ale jak bedziesz mnie wyzywal to pojde i zaglosuje ci na zlosc, tak zeby i tobie bylo
  • Odpowiedz
@algorytm7007: #!$%@? a na co mają głosowac na wsiach i małych miastach? człowieku póki nie zdelegalizuje się w polsce wsi w obecnym kształcie to tak to będzie wyglądać. ludzie tam są biedni, niewykształceni i nie mają żadnych perspektyw. za PO im tam było #!$%@?. a teraz jest tak jakby lepiej. poza tym oni się nie boją inflacji. warzywa mają swoje, mleko mają od sąsiada oni są samowystarczalni. plus jest taki, że
  • Odpowiedz