Wpis z mikrobloga

@Bethesda_sucks: Miał, ale w gówno okręgu. Z mojego na przykład wchodzi do sejmu Tuduj z Ruchu Narodowego, który bez połączenia z Krulem miałby max 2%. Natomiast wierny Iwaszkiewicz miał 2 i zobaczy parlament jak świnia niebo. Do czego zmierzam, ludzie na ogół nie patrzą czy spachroniarz czy gość umoczony po uszy w afery, czy tutejszy prawy człowiek. Jak ma jedynkę to będzie miał najwięcej głosów z listy i tak i tak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Endorfinek: no tak naprawdę to gość zapracował w dużej mierze na dobre wyniki reszty szurów aka szczęść Boże i reszty a w efekcie się nie dostał, to tylko świadczy o jego oddaniu wolnorynkowemu systemowi bo przecież gość głupi nie jest
@3agle

@Endorfinek: dlaczego oni go dali do #!$%@? Torunia...


Sam chciał.

Widzę, że część z Was obwinia władze partii o rzucenie mnie na trudny okręg. Niepotrzebnie! To była moja decyzja, od urodzenia mieszkam w Toruniu i chciałem zostać posłem z mojego miasta. Proponowano mi start z lepszego okręgu, z którego miałbym dziś mandat, ale nie chciałem tego. Wiedziałem jak ciężkie czeka mnie wyzwanie i świadomie je podjąłem.
@Endorfinek: historia Mentzena pokazuje, że możesz być najlepszym kandydatem na świecie, ale tak naprawdę, to gówno zdziałasz.
Jakby okroić konfederację z tego całego anty-lgbt, katotalibańskiego szajsu, to pewnie nawet 5% by nie osiągnęli.

Ktoś taki jak Mentzen powinien zostać prezydentem, biorąc pod uwagę, z kim by rywalizował. Ale nie zostanie, bo wyborcy będą woleli jakiegoś wielkopartyjnego oszołoma pokroju Dudopisa.
@Benor: A powiem Ci, ze w okręgu rybnickim jedynka PiS dostała 38809 głosów, a dwojka PiS 37763 głosy. Więc widać, ze ludzie chcieli głosowac konkretnie na niego. W okręgu Warszawa II natomaist z listy PSL weszła dwójka.

To tez kwestia rozpoznawalności regionalnej. A tej Mentzen nie ma. Np w eurowyborach Kukiz 15 tylko w dwóch województwach pokonał Konfederację - w Opolskim (bo to bastion samego Kukiza) i własnie w Kujawsko-Pomorskim, bo