Wpis z mikrobloga

  • 30
@swagerstom: Miejmy nadzieje, ze ta sytuacja nie zniechęci go do dalszego działania na rzecz Polski i startu w kolejnych wyborach.

@kemawir123: Sławek mnie utwierdził w przekonaniu, ze mimo szurow, którzy znajdowali się na listach konfy, warto im zaufać i oddać na nich głos.
  • Odpowiedz
@Endorfinek: Skoro Konfederacja jest w sejmie, to ich zadaniem przez te 4 lata powinno być oczyszczenie swoich szeregów z osób miernych, aby w następnych wyborach wystawić poważnych ludzi. Wahałem się czy na nich zagłosować przez takich kandydatów jak ta brunetka, która wygląda jakby w życiu nie czytała książki.
  • Odpowiedz
@3agle: Bo o ile ogarnęli, że wyborów nie wygrywa się programem tylko emocjami to nie odblokowali jeszcze do końca zdolności wystawiania na listy spadochroniarzy. Mentzen naiwny startował ze swojego rodzimego gówno okręgu licząc, że tam jest bardziej rozpoznawalny itp. A prawda jest taka, że większość z automatu wybiera jedynkę niezależnie kim by nie była.
  • Odpowiedz
@Endorfinek: @jacieniemog28: Te jego "świetne wypowiedzi" to ciągłe przytaczanie wykutych na pamięć rankingów w różnych dziedzinach i polskiej pozycji w nich oraz obiecywanie ile to pieniędzy ludziom w kieszeniach nie zostanie jak tylko będą rządzić. Wszystko miał przygotowane wcześniej i wyuczone na pamięć, a jakby go spytać o coś innego to pewnie by się zaciął.
  • Odpowiedz
@Endorfinek: Przecież nie jest głupi, nawet średnio zainteresowany polityką człowiek wie, które okręgi dla Konfedenracji są biorące. Przecież on i tak utrzymywany jest z funduszu eksperckiego, zatem nie musi koniecznie byc posłem aby działać.
  • Odpowiedz