Wpis z mikrobloga

Super, matka nazywa mnie komuchem i chce wywalić z domu, bo zagłosowałem na Lewicę. Wyjaśniałem jej że nie da się ich sklasyfikować jako komunistów, a to jej najukochańszy Jarek ma największe zapędy do centralizacji gospodarki i keynesizmu, tymczasem to mi zależało głównie na liberaliźmie obyczajowym. A ta na mnie "Pedałem jesteś!", "gówno wiesz o ekonomii, nie patrzysz długoterminowo", "ja ci przypominam że Pis chce znieść bezrobocie". A ja jej mówię że nie zrobią tego gdy podnoszą minimalną. Co za ograniczone babsko. Dla niej geje nie są zboczeńcami gdy się kochają, ale są już gdy chcą prawa do małżeństw cywilnych i związków partnerskich, oraz prawa do adopcji. Według niej SLD, PSL, Razem i Wiosna to komuniści , ale PIS to leccy socjaliści mimo że te partie mają podobne sposoby interwencjonizmu, twierdzi że PIS to demokracja, według niej należy zakazać marszów równości. Według niej edukacja seksualna to seksualizacja dzieci i wychowywanie zboczeńców. Gejostwem można się zarazić przez życie z nimi. Twierdzi że ma badania naukowe według których dzieci z homoseksualnych rodzin zastępczych źle się sprawują. Nie widzi nic złego w nadmiernej działalności kościoła w instytucjach publicznych. Stawia ateizm na równi z bolszewizmem i satanizmem. Twierdzi że transgenderyzm to pedofilia. Twierdza mocno oblężona.

#lewica #bekazprawakow #wybory #pasta
  • 22
@Lunait fajnie by było, tylko że ona robi wszystko by mi to utrudnić, ostatnio stwierdziła że jak rzucę tą szkołę i pójdę do pracy to wyrzuci mnie odrazu ze wszysykimi moimi rzeczami, nie da mi nawet miesiąca by ustatkować się na znalezienie mieszkania