Wpis z mikrobloga

xD czyli uważasz, że warto głosować na szurów ( ͡° ͜ʖ ͡°) / antyszczepionkowców / katoli - no ogólnie na zaprzeczenia osiągnięć nauki / medycyny XXI wieku. Też dobrze jesteś porobiony koleżko ¯_(ツ)_/¯


@piotrlionel: Problem polega na tym, że tylko szury są przeciwko 500+ i rozdawnictwu w nowym parlamencie i to niestety boli.
  • Odpowiedz
@Kielek96: Jako partia tak. Jednak część osób gdyby znalazła partię typowo libertariańską to mogłoby się na nią skusić. Jak ktoś ma dużo kasy to najczęściej też jest za wolnością obyczajową ( mowa o młodym pokoleniu ), a nie za katolibanem i foliarzami
  • Odpowiedz
Jak ktoś ma dużo kasy to najczęściej też jest za wolnością obyczajową


@piotrlionel: Ja jestem za wolnością obyczajową, ale niestety głosowałem za szurami bo tylko oni byli przeciwko rozdawnictwu, boję się że za 4 lata bedę tego żałować.
  • Odpowiedz
@piotrlionel: uwazasz, ze warto glosować na ludzi, dzięki którym Skarb Państwa przez 8 lat ich rządów stracił ponad 200 miliardów złoty? Ludzi, którzy podnosili podatki, ludzi za których istnialo państwo teoretyczne (chociażby skarbówka nie dawała sobie rady z wyłudzeniami podatkowymi), lub służby nie potrafiły przestrzec przed Amber Gold. Jezeli oddałeś głos na złodzieji, hipokrytów i oszustów to brawo dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@Exevo_gran_mas_flam: ogólnie to jak tak kradli to czemu dalej nie siedzą ?

@fredperry tak, cały czas gram w EmpireTotalWar i często muszę bronić obleganych miast. Nie mam 60gr za wpis, chyba, że wyceniamy linijkę kodu to musisz liczyć tak 45 ziko za jedną.

@pafeo na chwilę obecną nie ma żadnej partii wnoszącej coś do tej szarej rzeczywistości. Bilet lotniczy mógłby coś wnieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sprzedali swój kraj za codziennego dużego kebaba w ciescie


@UberWygryw: Napisałeś to tak, że w sumie można by się zastanawiać czy to aby nie taki zły deal ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz