Wpis z mikrobloga

We wrocławiu macie wydzielone miejsca dla seniorów?? Pierwszy raz się z tym spotykam. A apropos tej akcji z plecakami to ładnie bym się wczoraj #!$%@?ł o właśnie taki ściągnięty plecak, ale fakt faktem te kilka cm miejsca jest więcej jak się jedzie zatłoczonym tramwajem.
kobiety przez całe zycie są przyzwyczajane, że społeczeństwo, a zwłaszcza mężczyzni ma im dogadać, to się kończy, gdy tracą urodę, lecz przyzwyczajenia zostają. Dlatego taka stara baba stanie nad tobą zamiast poprosić o ustąpienie, nigdy o nic nie musiała prosić, więc teraz też nie widzi powodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@mroz3: MPK to #!$%@? nie ma nic lepszego do roboty niż wymyślanie #!$%@? kampanii... Niech zrobią kampanię wyjeb zula z tramwaju albo dojedź na czas, to są potrzebne kampanię a nie #!$%@? roszczeniowych staruchów wspierać. Raz pod nosem taka #!$%@? że ona powinna siedzieć a my młodzi zejść bez pytania. Jak jej powiedziałem że może poprosić to stwierdziła że ' ONA NIE BEDZIE PROSIĆ' odparłem: nie będziesz prosić, nie będziesz siedzieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@mroz3: Ja proponuję akcję "Bądź starszym panem, nie dziadem, bądź starszą panią, nie starą babą" w ramach której będą uczyć starszych kultury, że jeśli czegoś potrzebują mogą zapytać, poprosić, a także, że nie każdy młody, który siedzi, rzeczywiście może wstać, bo np. ma uraz nogi. Albo ktoś po prostu patrzy w szybę i jest zamyślony, więc nie zauważy. To nie młodzi są niewychowani, to starsi myślą, że im się wszystko należy.