Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #toyota
Gdzie wzdłuż A4 (Podkarpacie, Małopolska, Śląsk) jest gdzieś blisko autostrady salon Toyoty?
Chciałbym zrobić jazdę testową Corollą 2.0 hybrid z możliwościa wyjechania na autostradę i spróbowania jak to auto się zachowuje przy 140 km/h przynajmniej parę kilometrów.
  • 11
@perpetz: Tego się boję, ale to rozważamy z narzeczoną jako drugie auto, głównie do jazdy po mieście. Drugiego mamy diesla. Chodzi o to, że jak oboje będziemy musieli w tym samym czasie jechać w trasy, żeby to, któremu przypadnie hybryda nie cierpiało za bardzo. ;-)
Ale myślę że do takiego zastosowania że 70-80% miasto to ta 1.8 wystarczy i chyba nie ma sensu dopłacać 10 000. Zwłaszcza że 1.8 mniej pali,
@Esterhase: Ja mam to auto jako służbowe i muszę powiedzieć, że daje radę na prawdę dobrze, nawet przy 180. Aczkolwiek w mieście jest według mnie strasznie niewygodne, bo jest niskie i jak stajesz blisko świateł to musisz się mocno wychylać do przodu, żeby widzieć czy już się zmieniło. Ale ja akurat sama jestem dość niska, to może dlatego ;)