Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że tu się tak zachwala podejście do gospodarki #konfederacja , podczas gdy wśród przedsiębiorców była to partia z najgorszym wynikiem? Wśród tej grupy wygrało KO z 38% poparcia, drugi był PiS mając prawie 30%. To oznacza, że wasze teorie dotyczące gospodarki nijak się mają do realiów i nawet najbardziej zainteresowani i ci, którzy teoretycznie mieliby najbardziej korzystać na programie Konfederacji nie chcą na nią głosować. Ja im się wcale nie dziwie, bo raczej nikt poważny nie wybierze takiego pokracznego tworu.

#wybory #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: napisz mi adres to Ci wysle kartkę z wczasów które robię 5x do roku. A jak chcesz dorobić to dam Ci umyć moje nowe auto z salonu bo ostatnio jestem bardzo zapracowany i nie mam na to czasu. A myje tylko ręcznie bo szkoda lakieru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: a hasłami wyborczymi będą "cytaty" z wypoka. No masz mój głos xD pewnie "normalni" ludzie na was zagłosują xD a nie czekaj zrobię sondę wśród znajomych czy słyszeli o partii "jacieniemoge28" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Leninzone: zaskocze cię każda grupa głosowała najmniej na konfederacje no i btw powiedz mi jak pomysł płacy minimalnej pisu ma się do gospodarki bo biorąc pod uwagę co się na Węgrzech działo to nie wygląda obiecująco
  • Odpowiedz