Wpis z mikrobloga

  • 1069
Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezydentem xD Dźwięk pękającej dupy przeciętnego Polaczka, usłyszałby sam Elon Musk podczas lądowania na Marsie XD
Zamiast pierwszej damy, mielibyśmy pierwszego dżentelmena, przecież to byłby zajebisty strzał w ryj zachodniej Europy. Niby taki homofobiczny kraj, a prezydenta mają geja. Zajebiście by było
Osobiście zawsze głosowałem na partie Korwina, bo jestem wolnościowcem. W obecnych wyborach też głosowałem na konfederację. Denerwuje mnie strasznie jednak ich podejście do spraw społecznych. No, ale co zrobić... Więc Prezydent Biedroń to zajebisty pomysł, ja bym głosował, a wy? #wybory #polityka
Wraniak - Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezyden...

źródło: comment_anCuh99WThnaiYkpk7NAXky0WqvdAdua.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezydentem xD Dźwięk pękającej dupy przeciętnego Polaczka


@Wraniak: Widzę tu sprzeczność. Gdyby Biedroń został prezydentem, to przeciętny Polak by się cieszył, bo wybory na prezydenta tak są skonstruowane, że kandydat musi uzyskać większość. Dupy pękały by tej mniejszości, która głosowała na innego kandydata.
  • Odpowiedz
ooo widze kolejny gentleman spod znaku "glosuje na konfe ale denerwuje mnie ich podejscie do spraw spolecznych" ile wam daja za wpis?


@nieprawdopodobnainterwencja: W główce ci się nie mieści, że ktoś może mieć wolnorynkowe poglądy i jednocześnie nie być prawackim szurem w kwestiach światopoglądowych?
  • Odpowiedz
szkoda że za Bronka nie startował.


@alonso117: Nie pozwolili mu w PO. Wbrew pozorom wiele osób w PO mu nie ufało, bo mieli na świeżo jego przejście z PIS- nie samo to że był w PIS, ale jak ich opuścił i zmienił szybko narrację.
  • Odpowiedz
Jak ktoś jest zamordystą ideologicznym, to nie jest wolnościowcem, dlatego to "nas" zadziwia i irytuje. Wolnościowcy blokujący GMO i 5G xD


Konserwatyzm liberalny ma jakieś kilkaset lat. Wasze ksero wysrywy pojawiły się, bodaj wczoraj. Nie tobie decydować, kto może nazywać się wolnościowcem, synku.

@Michrou:
  • Odpowiedz
Wraniak: matkobijca i debil mówiący że "Skandynawia jest jednym z najbardziej bezpiecznych krajów na świecie". >Hahahaha dobre.


@pijekubusplay: wg safety index: Dania na 2 miejscu, 8 Szwajcaria, 9 Norwegia, wg zeszłorocznego zestawienia były jeszcze wyżej, więc co tam psioczysz pajacu?
  • Odpowiedz