Wpis z mikrobloga

  • 1069
Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezydentem xD Dźwięk pękającej dupy przeciętnego Polaczka, usłyszałby sam Elon Musk podczas lądowania na Marsie XD
Zamiast pierwszej damy, mielibyśmy pierwszego dżentelmena, przecież to byłby zajebisty strzał w ryj zachodniej Europy. Niby taki homofobiczny kraj, a prezydenta mają geja. Zajebiście by było
Osobiście zawsze głosowałem na partie Korwina, bo jestem wolnościowcem. W obecnych wyborach też głosowałem na konfederację. Denerwuje mnie strasznie jednak ich podejście do spraw społecznych. No, ale co zrobić... Więc Prezydent Biedroń to zajebisty pomysł, ja bym głosował, a wy? #wybory #polityka
Wraniak - Wyobrażacie sobię co byłoby gdyby Biedroń, został w przyszłym roku prezyden...

źródło: comment_anCuh99WThnaiYkpk7NAXky0WqvdAdua.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@Wraniak: hahah ale beka, prezydent gej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio, to wolę zagłosować na kogoś wykształconego, inteligentnego, kogoś kto zadba o nas i ten kraj, a nie o swoją dupę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wraniak Ciekawe czy tak samo myśleli Amerykanie jak wybierali Obamę. Haha, republikańskim konfederatom dupa pęknie aż usłyszą to na Kongresie Partii Chin xD
  • Odpowiedz
Osobiście zawsze głosowałem na partie Korwina, bo jestem wolnościowcem.


@Wraniak:
Fajni Ci Twoi wolnościowcy:
https://streamable.com/a7alx
Jeszcze Oficjalnych wyników nie ogłoszono a Korwin już poparłby rząd socjalistów (sam ich tak nazywa) w zamian za zakazanie marszy obywatelom.
"Wolnościowcy dla których najważniejsza jest gospodarka."
buahahaha
Ja nie wiem jak jeszcze Kuce mogą wychwalać Korwina po takim jego oświadczeniu po wyborach.
OTWARCIE POWIEDZIAŁ ŻE POPARŁBY RZĄD SOCJALISTÓW W ZAMIAN ZA OGRANICZANIE SWOBÓD OBYWATELSKICH
Czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wraniak: no wybacz, ale kładzenie na szali przyszłości państwa i narodu tylko po to, bo komuś za granicą udowadniać że absurdalna teza jest absurdalna to coś, co nie mieści się w głowie.
  • Odpowiedz
@Truskaweczka124: moja odpowiedź na twój komentarz nie dotyczyła porównywania, tylko kryteriów miary. Ale skoro nalegasz to proszę bardzo - Duda nie dorasta do pięt każdemu, kto nie jest notariuszem na posyłki Jarosława. Możesz sobie tworzyć epopeje na cześć A.D., zawsze będą one niczym w obliczu roli bezwolnego sługusa.
  • Odpowiedz
@Wraniak: na wykopie śmieszne, bo to gej! hahaha, no przecież kabarety Halynka, gej jako prezydent! Hahaha! dawaj mu plusa, my som inteligenty, z wielkich miast, nie głosujemy na pis bo to bezrobotne madki, tylko na prawdziwe światowe partie, co gej to nie jest nic dziwnego... ale śmiesznie by było!
  • Odpowiedz
@Rudalke: ?? Ale że co, czemu mnie wołasz akurat, kiedy ja stwierdziłem że ten debil uważa Skandynawie za kraj i taki ktoś ma być prezydentem? No ok, "chrabia bul Komorowski" już był i starczy jednego idioty, o pijanym Kwaśniewskim szkoda gadać czy o Bolku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NPCno123123: Niby słusznie, ale nikt nie mówi o głosowaniu na geja bo jest gejem, tylko o głosowaniu na geja żeby #!$%@?ć Polskę B, kościół i pisowców, a to już brmzi kusząco ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wraniak: jeśli będzie druga tura w której zostanie Maliniak i Biedroń, to zagłosuję na tego drugiego, ale w każdym innym przypadku - nie, dziękuję
  • Odpowiedz