Wpis z mikrobloga

#ankieta #pytanie ile punktów w skali 1-10 dla różowego paska z poniższego filmu? (1 = bardzo brzydka, 10 = bardzo ładna)

#ladnapani? #ladnadziewczyna?
#rozowepaski #naturalnapani #zwykladziewczyna #szaramyszkadlaanonka

ile punktów dla różowego paska?

  • 1 7.7% (12)
  • 2 3.9% (6)
  • 3 7.7% (12)
  • 4 12.9% (20)
  • 5 25.8% (40)
  • 6 21.3% (33)
  • 7 8.4% (13)
  • 8 5.8% (9)
  • 9 1.9% (3)
  • 10 4.5% (7)

Oddanych głosów: 155

wyjzprz2 - #ankieta #pytanie ile punktów w skali 1-10 dla różowego paska z poniższego...
  • 32
@Blinkenstein: Pozy, oświetlenie, to wszystko ok, ale to nie robi aż takiej różnicy. Widziałem takie porównania w poradnikach do robienia zdjęć, przed i po. Różnica daje co najwyżej 1 punkt w atrakcyjności, i to przy dobrych wiatrach. Z brzydala nie zrobi się nagle elegant, który zacznie zbierać pary hurtem. Ładna kobieta będzie ładna nawet w worku po ziemniakach, a brzydal nawet w garniturze szału nie zrobi.
Oczywiście dobrze jest starać się
@PanDarcy: Przypuszczam że przy dobrych wiatrach można zyskać 2 punkty. Oczywiście, będąc średnim, samą pozą i światłem, powyżej 8/10 się nie przeskoczy. Ale skoro kiepskim zdjęciem można sobie odjąć punktów, a dobrym dodać, to sądzę , że między najgorszymi możliwymi zdjęciami, a najlepszymi zdjęciami różnica w ocenie może spokojnie wynieść 3-4 punkty.

Zdjęcie można zrobić wcześnie rano, gdy człowiek jest nierozbudzony lub nieco później, gdy już się rozbudzi.
Zdjęcie można zrobić
Ale skoro kiepskim zdjęciem można sobie odjąć punktów, a dobrym dodać, to sądzę , że między najgorszymi możliwymi zdjęciami, a najlepszymi zdjęciami różnica w ocenie może spokojnie wynieść 3-4 punkty.


@Blinkenstein: No ale to jest pusty argument, bo chyba nikt normalny nie wybierze najgorszego zdjęcia do apki randkowej. Wiadomo, że ludzie wrzucają to co mają aktualnie najlepsze i co najwyżej mogliby podnieść może jeszcze 1 punkt i tyle. Taki 4/10 uzyskałby
@PanDarcy: Widziałam tutaj na wykopie zdjęcia niebieskich. Z Facebooka i Tindera i inne. Nie za dużo, ale jednak było ich nieco.

chyba nikt normalny nie wybierze najgorszego zdjęcia do apki randkowej


W takim razie jest dużo nienormalnych osób ¯\_(ツ)_/¯
Ewentualnie bez poczucia estetyki.
@Blinkenstein: Tylko nie wiem na ile można tutaj ufać ludziom, że
1. wrzucają faktycznie swoje fotki,
2. wrzucają to samo, co na apkach randkowych

Kiedyś widziałem trochę zdjęć facetów na tinderze, gdy znajoma przesuwała przy mnie profile. Większość była bardzo dobrze "zapozowana", z jakąś dobrą, własną, ale zadbaną stylówką i ogólnie bardzo blado przy nich wypadałem. Nie wiem gdzie ty widziałaś takie przykłady kiepskich zdjęć poza wykopem, ale moje doświadczenia mówią
Prawda, ale niestety często najładniejsza wersja siebie i tak jest poniżej wymagań 80% płci przeciwnej.


@PanDarcy: Przypomniałam sobie coś. Swego czasu robiono zestawienia najprzystojniejszych aktorów Hollywood.
Ci bardzo słynni (typu Antonio Banderas i George Clooney) mogli liczyć zaledwie na 1/3 głosów na TAK. Ci super przystojni (typu Brad Pitt albo Johnny Depp) dostawali 1/2 głosów na TAK. Powyżej 1/2 głosów żaden, nawet najprzystojniejszy aktor, celebryta, muzyk nie był w stanie zebrać.
@Blinkenstein: Ciekawe zestawienie, ciekawe kto i jak głosował.
W każdym razie to by tylko dowodziło tego, że mamy jeszcze bardziej przesrane, skoro nawet przystojni aktorzy wyciągają tak cienkie oceny.

Co do reszty to połowiczna prawda, w realu mogą się takie rzeczy wydarzyć, ale w necie nie ma na to praktycznie szansy, bo różowe nie dają jej osobom, które nie wydadzą im się odpowiednio przystojne.
Facet, który ocenia TYLKO na podstawie wyglądu nie nadaje się na żaden związek, ani nic innego.


@Blinkenstein: znam takich gdzie nie ma to znaczenia wazne ze ma powodzenie i laski wiedza ze puka pol miasta to leca z wywieszonym jezykiem