Wpis z mikrobloga

Ej czy serio laski patrzą aż tak na wzrost czy to abstrakcja tego tagu? W sumie znam jednego goscia co lizal sie z laska majac 168 ale przez wiekszosc imprezy siedział na fotelu xd
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
@exenito: serio, mam siostrę i za każdym razem jak są u niej koleżanki to wyśmiewają niskich kolegów którzy do nich startują tekstami typu: patrz co ten karzeł do mnie napisał (tak, przyjaciółki pokazują sobie takie rozmowy non stop, mi też podsyła co bardziej bekowe)
  • Odpowiedz
@Kaiser_Verbot: ja też laski dyskwalifikuje na podstawie np. tuszy czy budowy kostnej (xd) więc ciężko mi mieć pretensje o to że komuś wzrost nie odpowiada. Szczerze to kojarze tych typów, ale nie aż na tyle żeby znać ich wzrost. Siorka ma 170 to pewnie niższy.
  • Odpowiedz
@anaboliczny_niewolnik: Najgorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Weź mając tego świadomość zagadaj do laski. Od razu będzie bekę cisnęła z Ciebie ze swoimi spierdokoleżaneczkami. Takich to należy unikać, ale to dodatkowo utrudnia zadanie. Przecież to momentalnie spali przegrywa, który i tak wykrzesał z siebie zbyt dużo odwagi by zagadać do laski.
  • Odpowiedz
@Aureilon: przynzam ,że posiadanie siostry (i dobrej relacji z nią tak żeby wszystko opowiadała) która jest ogólnie uważana za atrakcyjną to największy redpill jaki istenieje. Czego oni nie wymyślą, przywożenie obiadków do pracy, bo ma kaca, proszenie się żeby ją gdzieś podwieźć, prezenciki bez okazji, a potem tylko słyszę jak się z koleżankami z nich śmieją. Często są to typy które startowały do niej, zostali sprowadzenie do pionu i wiedzą, że
  • Odpowiedz