Wpis z mikrobloga

@Zborro: tyle to się dowiedziałem ze źródeł, którym można zaufać. A to z tym dzieckiem to mogłoby pasować, ale brak wiarygodnego potwierdzenia.
Znaczy: ludzie są tylko ludźmi, i niech pierwszy rzuci kamieniem, i co komu do cudzych spraw intymnych itp. Zabawne to byłoby tylko w kontekście stanowiska PiS w sprawach edukacji seksualnej...
@crv0: te, które mogą ponieść odpowiedzialność za kłamstwo. I najlepiej, żeby podały konkretne źródło swojej informacji.. nie musi być wymienione nazwisko, tylko żeby było wiadomo - dowiedzieliśmy się tego u źródła czy przedrukowujemy konkurencję.
@singollo: A to nie wiedziałem, że mam do czynienia z dziennikarzem. Źle odczytałem twój komentarz i odniosłem wrażenie, że informacja nt. domniemanej ciąży jest z zaufanych źródeł, więc przepraszam za atak. Bo o niestawieniu się na parafię pisali w fakcie czy superaku
@crv0: nie, nie jestem dziennikarzem. W "dowiedzieliśmy się tego u źródła czy przedrukowujemy konkurencję." chodziło mi o informacje, która powinna się znaleźć w każdym tekście... no i utajnienie źródła osobowego powinno się pojawiać sporadycznie.
A co do informacji o ciąży to właśnie miałem nadzieję, że ktoś na wykoppeel sprawę potwierdzi albo zaprzeczy. A o niestawieniu się na parafię pisał też Isakiewicz-Zalewski, ale w sumie nie wiem, czy przypadkiem nie w reakcji