Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz:

to jest kwestia tak naprawdę tylko estetyczna. bluemells kiedys miałem i dość szybko połamałem teraz mam jakieś błotniki orion za 35 zł.

Tu sie nie ma co rozwodzić. Albo kupujesz najtańsze, albo takie jakie sa ładne, fajne i się podobają.
@Wirtuoz: Wyglądają ok, wziąłem te szersze, to mi ledwo co weszły w ramę do Marina 4c z małym prześwitem z oponą, ale jak już upchałem dobrze się spisywały. O ile szersze nie wiem, ale jak masz możliwość wpakować te szersze to pewnie lepiej tak wybrać. Później kilka tras przejechałem jeszcze z cienkimi oponami 32c i też ok.

ps. @trace_error ma chyba do sprzedania edge, za szerokie były chyba do jego ramy.
SnikerS89 - @Wirtuoz: Wyglądają ok, wziąłem te szersze, to mi ledwo co weszły w ramę ...

źródło: comment_W5T4C6nCgGtX3O6LlTiy4rA3CFkU3mJa.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anthoris: w sumie nie były za szerokie do ramy tylko mocowanie musiałbym przerabiać żeby do ramy pasowało idealnie a wolałem nie rzezbić. Pod 38-40c te błotniki są idealne. Zapraszam na pw jak coś.
@Wirtuoz: Ja sobie chwalę SKS Bluemels - co prawda odmiana Primus, ale o tym możesz poczytać sobie we wpisie, bo to dłuższa historia: https://www.wykop.pl/wpis/40329215/trzy-tygodnie-pozniej-i-wreszcie-udalo-sie-zamonto/ W przypadku SKS Bluemels cena wynika z użyciu kompozytu, czyli aluminium powleczone plastikiem - tak jak na załączonym zdjęciu (zrobione przeze mnie). Błotniki relatywnie lekkie i dosyć sztywne, do tego można je ładnie spasować.

Z tego co wiem SKS zaleca stosowanie błotników szerszych przynajmniej o 10mm niż
Ajtos - @Wirtuoz: Ja sobie chwalę SKS Bluemels - co prawda odmiana Primus, ale o tym ...

źródło: comment_v2v1aLJCDbZTDu4MN2f06pKIzllaufea.jpg

Pobierz
@Wirtuoz: Pierwotnie celowałem w SKS Edge, ale względu na to, że musiałem ciąć błotnik, żeby rower wchodził na pion do windy sobie odpuściłem (chodzi tu o rozmieszczenie mocowań). Bluemelsy okazały się starzałem w dziesiątkę w moim przypadku. Daj znać jak to będzie wyglądać po złożeniu.