Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa: Po pierwsze idź po okulary panie ekspercie jak nie rozróżniasz VII od V. Po drugie co ty masz do V generacji. Po trzecie co to takiego ta celica 4 gt4? Nie znam takiego modelu. Po czwarte V generacja to nie tylko AT180 czy ST182 ale też ST185 w wielu wersjach. O ST184 nawet nie wspominam bo mózg ci nie wytrzyma. Po piąte, dlaczego niby V to śmietnik? Czekam na argumenty
@Karbon315: UUUUU az sie prosi o wklejenie pasty o fanatyku wedkarstwa albo o elektrodzie
PACZCIE MAMY ZNAFCE BO ON UZYWA IV zamiast 4 XD

wybacz mam rigcz, i posiadam supre mk3 i do lba by mi nie przyszlo aby pisac III czy #!$%@? wie jak xD bo mam szacunek do samego siebie, i nie daje #!$%@? o rzeczy niewazne, rzeczywiscie pomylilem 5 z 6, wybacz zapomnialem ze tych podsamochodow toyota #!$%@?
@Sweet_acc_pr0sa: a teraz czytam jaka piękna rozmowę tu przeprowadziłes

Wiesz co, dla mnie równie dobrze twoja supra to może być śmietnik. Kto co lubi.
Czemu #!$%@? w każdym temacie znajdzie się jakiś naczelny hejter/pajac który zamiast elokwentnie napisać swoją argumentacje, musi oczywiście zmieszać innych z błotem bo HURRR DURRR MOJA SUPRA NAJLEPSIEJSZA

Może nie jesteś pasjonatem Celin i #!$%@? z tym, jeśli ktoś je lubi to zna ich wartość. Imo lepsza
Pobierz PaulStanley - @Sweetaccpr0sa: a teraz czytam jaka piękna rozmowę tu przeprowadziłes
...
źródło: comment_XC9WPT0X2FA3CyjuhGRnOVnLpdgNpVjO.jpg
@Sweet_acc_pr0sa: a może mi się nie podobają te o których piszesz, bierzesz to pod uwagę?
To jest zupełnie inny styl/design, mi na piłowaniu silnika nie zależy. Wyglada szybciej niż jedzie. I co z tego. Mi się podoba. Jako gowniak zawsze chciałam mieć to mam.


@Orowerbogatszy: dubbin wax, trochę mało samochodowe i dużo #!$%@? się z tym bo trzeba zostawić na dłużej żeby sie wchłonęło i potem wypucowac co zostało.