Wpis z mikrobloga

Myślę, że to absolutnie nie ma znaczenia, czy pis jest prawicą, czy lewicą, kiedy oddziały w szpitalach są zamykane, brakuje personelu, a kolejki jeszcze bardziej się wydłużają


@PyszneBuleczki: Oczywiście że nie ma znaczenia , natomiast ciągle powtarzanie że PiS to lewica nie uczyni z nich partii lewicowej. To tak jakby mówić o nowoczesnej że była partia prawicową, bo mieli liberalne podejście w kwestii gospodarczej.
  • Odpowiedz
@Kempes co ma PiS do tego? Wszyscy po 89 zawalili tą sprawę. Specjalistę szkoli się 11 lat. Cofnij się w czasie i puknij się w czoło co wtedy się działo
  • Odpowiedz
@Kempes a no gówno, prawda nic nie zrobili znów w tym temacie. Sami nakładają limity na kształcenie potem tak to wygląda. Nikt tego nie ruszył nawet same izby lekarskie.
  • Odpowiedz
@tynonick: No i doskonale widać, że jesteś pajacem od parówkowego korwiznizmu.

Czemu korwiniści są tak głupi? Bo gdyby nie byli tak głupi to by nie byli korwinistami :)
  • Odpowiedz
@tynonick:
1. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
2. Nie masz pojęcia co to niewola.
3. Nie masz pojęcia o gospodarce, wolnym rynku, ekonomii.

Jesteś tylko korwinistą, a wiec jednostka bardzo głupią, która wierzy w parówkowe opowieści Papcia Korwina.

Ja jestem zwolennikiem wolności, sęk w tym, że nie tej parówkowo-korwinistycznej. A Ty jesteś tak głupi, ze nawet nie ogarniasz podziału na lewicę/prawicę, bo jest za skomplikowany na te twoje 4 komórki
  • Odpowiedz
Wytłumacz czemu obecny system jest wspaniały


@tynonick: Czemu miałbym to robić?
Nic takiego nie napisałem. To Twoje urojenie.

Ja tylko zauważyłem, że nie mas na tyle rozumu w głowie, aby zauważyć jak przebiega podział lewica/prawica.
A ponadto zauważyłem ,że Korwin to głupek i jego wizja też jest głupia. Ale to fakt notoryjny, dowodu nie wymaga. A jak chcesz dowód to zastanów się dlaczego jego wizja nigdy i nigdzie nie istniała.
  • Odpowiedz