Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daamianno: uu, burżuj! Dobre sprzęty to były, zazdościłem takiej kumplowi. Sam zawsze miałem jakieś chinole (ale też przed erą powszechnych empetrójek Nokię 5510), ale zawsze słuchawki Sennheisera - MX300, MX500, a następnie przesiadka na jedne z pierwszych dokanałowych popularnych słuchawek, Phillipsy SHE9500, jezu, jakie doki wtedy robiły wrażenie. No i były to w sumie ciekawe doki, bo wentylowane. No tylko szybko się psuły, ze dwa razy wymieniałem :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cucaracha: człowieku, iRivera to ja trzymałem raz w ręce i widywałem na wystawie mp3store, żaden ze znajomych takiego sprzętu nie miał :P na pewno grały nie najgorzej ale kosztowały jakieś chore kwoty w których kupowało się telefony, a dla mnie to czasy szkolne. Z tych normalnych to Creative miał bardzo dobre opinie, kumpel miał też jakąś Sony co fajnie grała. Pamiętam że później miałem Sansę Clip+, no ale to już inne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odczuwam_Dysonans: no bez jaj, irivera t10 spokojnie można było kupić za 300zl a grał (dalej gra) super. I dla mnie to też były czasy szkolne ale dopóki nie było mnie stać na sensowne mp3, wolałem chodzić z discmanem który grał o niebo lepiej niż te muvo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cucaracha: no właśnie, za 300zł można było kupić telefon, więc wiadomo że wolałem w tej sposób (w 2004 bodajże kupiłem 7650 na którą zbierałem chyba ponad rok i kosztowała 600zł po znajomości, na prawdę dla większości kosmiczne pieniądze wtedy, ale się uparłem i jakoś się udało). Potem przez chwilę chodziłem z SL45i poskładanym z kilku uszkodzonych, krok wstecz względem pojemności w porównaniu do 5510, bo standardowa karta 32MB. Pierwszą chińską mp3
  • Odpowiedz
@cucaracha: haha, no ja akurat mieszkam na granicy miasta (ja tam się cieszę że nie w bloku), ale to właśnie ziomeczki ze "wsi" mieli najlepsze telefony, m.in tą 5700, niestety pamiętam że taśma wytrzymała z rok. W tamtych czasach 1000zł na telefon to nie było mało mimo wzrostu płac, wśród moich znajomych N70 była szpanem, a co dopiero 5700 :P. Parę osób miało lepsze telefony, ale zdecydowana mniejszość, ja dopiero w
Odczuwam_Dysonans - @cucaracha: haha, no ja akurat mieszkam na granicy miasta (ja tam...

źródło: comment_OziJTCbQSgJKVPveIxpLDwnc5DJC7XR9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz