Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: No wiesz jeśli sam uważasz, że masz gównopracę (czy to przez wynagrodzenie, pozycję, atsmoferę) to lepiej powiedz to od razu i wyjaśnij że z powodu takiego i takiego jest to rozwiązanie tymczasowe i niedługo będzie lepiej (No chyba, że tak nie będzie to nie miej oczekiwań sam innych :D)
@anonanonimowy321: po co w ogóle się tak rozpisywać? Karyna sama pewnie pracuje w gówno pracy na kasie w Rossmanie tylko szuka niewiadomo kogo. Sam miałem kiedys kilka przypadków że laski mnie olewaly kiedy mówiłem czym się zajmuje. Nie ważne, że zarabiałem więcej niż one, ważne że byłem fizolem i to już mnie skreślało. Byłem tapicerem meblowym, a potem robiłem nadruki cyfrowe na tekstyliach w drukarni ;p
@anonanonimowy321 "rozwiązuje problemy produkcyjne i wymyślam jak drukować bardziej efektywniej" - sranie w banie, jak nie jest kierownikiem to najwięcej co może to ustawić maszynę do druku, przygotować i wymierzyć papier
"firma produkcyjna w branży poligraficznej" - musiała się nagimnastykować żeby nie napisać "drukarnia"
W tym przypadku chciała zrobić z siebie kogoś ważnego, tylko jakby była kierowniczką to pewnie jasno dalalby do zrozumienia.