Wpis z mikrobloga

Drogi @orlen_lite , dlaczego nie promujecie tak świetnej funkcjonalnosći jak Płatności telefonem przy dystybutorze?

To jest tak wykozaczona funkcja że odkąd się o tym dowiedziałem, to korzystam tylko z Waszych stacji.

To po prostu poprawia życie i oszczędza mase czasu osobom korzystającym ze stacji, a patrząc po moim otoczeniu, to ludzie nie są świadomi że coś takiego istnieje.

#orlenuczy #kubica #f1
  • 34
  • Odpowiedz
@maledorak: z tym działaniem to różnie bywa, z 3 razy na 30 nie zadziałało i musiałem podejść do kasy. Tak czy inaczej, świetna sprawa. Jakbym mógł zaproponować usprawnienia to możliwość wyłączenia powiadomień SMS i faktury w mailu z unikalnymi tytułami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanCzajstow: ja tankuję od grudnia 2018 i teraz sprawdziłem, że 3/47 dostałem komunikat o błędzie i bym poszedł do kasy zapłacić. Jak znowu się pojawi to wrzucę screena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LasProteinasNoTienenCojones: Kupic nie kupisz, ale mniejszy tlum na stacji, wiec wiekszy przerob i moga sie bardziej nastawic na niedzielna sprzedaz..
Z innej strony - pierwszy Orlen na A2 jadac od Swiecka - kolejka do kasy jest jak diabli, na placenie nie raz czekalem po 10minut..
  • Odpowiedz
często dostaje się kupon do wykorzystania na stacji przykładowo hot dog lub kawa -50%

@dazerek: fajnie pomyślane. płacisz przy dystrybutorze i nie blokujesz go (bywają kolejki). a jak się decydujesz na kawę, to parkujesz gdzieś obok i idziesz realizować kupon.

a nie, że 3 hotdogi, 3 kawy i żaden się spod dystrybutora nie ruszy :D
  • Odpowiedz