Wpis z mikrobloga

@Aroneu: a kto tu pisze o wyjątkowości? Chociaż jak jużporuszyłeś temat to nie każdy ma w tym wieku na tyle odwagi i charyzmy. Powiedziałbym, że ogromna mniejszość.
Ale nie o wyjatkowość chodzi, a o to, że po prostu robi coś pożytecznego rozpropagowując te idee.

Ludzie często


@Aroneu: no właśnie świadomość jest za mała wciaż, dlatego taka Greta i szum medialny wokół tego jest potrzebny

ale jestem absolutnie pewien, że nikt
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Ale wiesz, że od aktora, polityka i AUTORYTETÓW na jaki kreuje się Gretę wymagam trochę innych rzeczy?
Wśród jakich ludzi i jakich państw świadomość jest mała?
Zobacz poziom emisji zanieczyszczeń w Europie, zobacz ten ze Stanów Zjednoczonych i zobacz ten z Chin. Myślisz, że Chińczycy lub Amerykanie w ogóle coś sobie z niej zrobią?
Do jakich ludzi według ciebie ona ma dotrzeć? Bo jak już mówiłem, każdy ŚREDNIO ROZGARNIĘTY jest
  • Odpowiedz
Ale wiesz, że od aktora, polityka i AUTORYTETÓW na jaki kreuje się Gretę wymagam trochę innych rzeczy?


@Aroneu: Skąd wzięło ci się, że ona się kreuje na autorytet? Ona jest aktywistką. Aktywiści to nie mają być naukowe autorytety.

Wśród jakich ludzi i jakich państw świadomość jest mała?


@Aroneu: No chociażby #!$%@? w Polsce? xD Człowieku porównaj sobie rosnące emisje z tym co raport IPCC mówi na temat ich ograniczania. Zmierzamy
  • Odpowiedz
Z drugiej strony kot nie wywoła wojny, kot nie wymyśli śmiercionośnej broni, kot nie zrujnuje państwa, kot nie zostanie gwałcicielem, ani nie wybuduje obozów koncentracyjnych


Ani jedna z dwoch lezbijek gwałcących przez wiele lat dziecko
  • Odpowiedz
Co jest w niej wyjątkowego? Każde dziecko celebryty może postulować to samo co ona i ludzie przynajmniej przez chwilę będą udawać, że ich to obchodzi.

Ludzie często są przerażeni tym jak wygląda rzeczywistośc emisyjna i starają się coś z tym robić, używają ekologicznych produktów, aut hybrydowych, zakładają sobie panele słoneczne, ale jestem absolutnie pewien, że nikt nie robi tego, bo "Greta ratuje świat" xD
Gdyby taki rozgłos osiągnęło dziecko, które nie ma
  • Odpowiedz