Wpis z mikrobloga

A ja już myslalem że czasy w Krakowie kiedy plebs stadionowy toczył wojenki i wydawał osądy na podstawie " jestes za wisło czy krakowio" dawno mineły a tu prosze - popularny w ostatnim czasie karzeł minimajk zaatakowany w toalecie krakowskiego klubu muzycznego. Tfu na huligańskie bydło co ma tylko w głowie kogoś poturbowac pod pretekstem wojenek pato kiboli.
#krakow #famemma #fakemma #friz #minimajk #minimike #youtube #patologiazmiasta #bekazpodludzi #pilkanozna
s.....y - A ja już myslalem że czasy w Krakowie kiedy plebs stadionowy toczył wojenki...
  • 26
Kurde czasem jak widzę te rzeczy to się zastanawiam jakim cudem jeszcze nie oberwałem po pijaku


@azterias: w znakomitej większości ludzie nie obrywają za darmo ;) Nie mówię, że #!$%@? to odpowiednia kara za jakieś wyzwiska czy inne prowokacje, ale masz odpowiedź dlaczego
@s-k-fantasyfactory: To nie są wojenki pato kiboli tylko zorganizowane grupy przestępcze w których szacunek zdobywa się uczestnicząc w takich akcjach jak ta na filmiku. Im bardziej fanatycznie jesteś oddany, im więcej nielegalnego i patologicznego gówna narobisz tym jesteś pewniejszy i godniejszy zaufania.