Wpis z mikrobloga

Drogie Mirasy,

Po około półtora roku przygody ze sklepem Piwowarz.pl, postanowiłem zawiesić jego działalność. Był to hobbystyczny projekt prowadzony obok głównego przedmiotu działalności i obecnie u progu kolejnego sezonu ze względów czasowych, ani jednego ani drugiego nie jestem w stanie prowadzić tak jak bym chciał.

Z tego tytułu organizuję srogą jak 16-ballingowy zasyp #pdk wyprzedaż. Promocje do 50% - chmielu i słodów podstawowych wiele nie zostało, ale to dobry moment na uzupełnienie słodów specjalnych i zaplecza technologicznego – fermentory, hs, refraktometry itp. Promka będzie trwała do wyczerpania zapasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Jeśli jest ktoś, kto planował otwarcie sklepu piwowarskiego i byłby zainteresowany przejęciem marki na dogodnych warunkach, po szczegóły zapraszam na priv

www.piwowarz.pl #piwowarstwo
piwowarz_pl - Drogie Mirasy,

Po około półtora roku przygody ze sklepem Piwowarz.pl...

źródło: comment_VJlDmWlkQbJOlWBIyA3X9XJmdVysZH41.jpg

Pobierz
  • 3
@Nivele: sorry za zwłokę, chciałem Ci odpisać trochę szerzej, a cały czas jakiś pośpiech ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Biznes jest dość przyjemny i bezstresowy, branża otwarta raczej dla wchodzących, bo nie jest to ani rocket-science, ani coś co wymaga uprzednich kontaktów. Po wejściu jako zielonka momentalnie idzie ogarnąć dystrybutorów i producentów (produkty też z Włoch, Anglii, Niemiec). Marże są ładne, co jest zasadą przy handlu drobnicą (25-30%).