Wpis z mikrobloga

#crossroadsinn
Jak jeszcze rozumiem że postacie się blokują to jak można było zpieprzyć sprawe do tego stopnia że ustawienia skrzyń się nie zapisują i po wczytaniu trzeba wszystko robić od nowa?
@Floooki - podziel się jakimś spojrzeniem od środka jak to jest możliwe że taki potworek wogóle ujzal światło dzienne. Wejście na giełde miało z tym pewnie sporo wspólnego...
  • 14
@kajtek14102: chciałbym zauważyć że opcje graficzne się nie zapisują :) A przynajmniej ten głupi outline którego wyłączam za każdym razem a on z uporem maniaka i tak się włącza po restarcie/crashu gry :) W sumie to chyba jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść z gry. Zawsze przestawałem grać kiedy gra się crashowała.

No ale 'zaraz' będzie patch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajtek14102: a sprobuj zmienic klawisze... O tym, ze quest mi sie zbugowal nie wspominam. Dobra zaczynamy gre od nowa. Efekt? Wywalil mi sie quest w "samouczku"... Zaczynam zalowac, ze dalem grze troche wiecej czasu i przegralem ponad 2h...
@IchVersteheNicht: ja też po tym patchu 1.1, kiedy odpaliłem grę i już w pierwszych 30 sekundach gry mój właściciel tawerny się zawiesił próbując nalać wody do beczki przez ścianę zwyczajnie wyłączyłem grę i dałem sobie do zrozumienia że ta gra pomimo fajnego pomysłu jest zwyczajnym crapem i skokiem na kasę. Chciałbym zwrócić ale przegrałem (dosłownie przegrałem czas) prawie 12h w to gówno.

Już nawet nie łudzę się że ta gra będzie
@newerty: Jestem osobą co zjadła zęby na grach Paradoxu i UI aż tak bardzo mnie nie raziło. Choć zgodzę się, że jego wygląd sprawia wrażenie własnie wykonanego w pośpiechu. Dodaj jeszcze błędy tłumaczenia (gram w wersje PL i pojawia się olbrzymia ilość tekstów po ANG).

Ja miałem tego pecha, że przez pierwsze 3-4 godziny i pierwszą misje oraz początek drugiej wszystko przebiegało w miarę bezproblemowo i jedyne się pod nosem śmiałem,
Już się usunął xD


@franaa: o #!$%@? XDD Ja tylko żartowałem, liczyłem na coś w stylu - 'sorry chłopaki zarząd nas gonił żeby wydać grę jako skończoną pomimo że jest to ea. Pogadamy z osobami zarządzającymi i może uda nam się wrzucić darmowe DLC które miało być za kasę jako darmowe'.

Serrio @Flooki jeżeli to czytasz to rozumiem, że jest ci przykro. Nie wygłupiaj się z tym usuwaniem konta. Musisz zrozumieć
@newerty: Zapomniałeś o jednym "o" @Floooki nie usunął konta i mam nadzieje, że nie odpisuje ze względu na to, że prace nad łatkami trwają.

Gra jest ciekawa, całkiem ciekawie to wygląda zwłaszcza, że bardzo brakuje mi wszelkich gier ekonomicznych i miałem całkiem duże oczekiwania po tym tytule. No ja trochę jednak żałuję bo kupowałem pełnoprawną grę, a dostałem tak jak wspomniałeś early access gdzie już 2 łatki wyszły, a bugi nadal
Zapomniałeś o jednym "o" @Floooki nie usunął konta

@IchVersteheNicht: aaaa uffff bo mnie trochę zatkało xDD Ale reszta może pozostać.

jakiś czas temu kupiłem Workers & Resources: Soviet Republic


@IchVersteheNicht: zajebista giera. W sumie kupiłem ją z miesiąc temu i nie wiem jak wyglądała w początkowych fazach ale gra się super i pomimo swojego skomplikowania doskonale rozumiem każdą mechanikę. W Crossroads Inn nie rozumiem większości mechanik. Zanim zrozumiałem mechanikę budowania
Pobierz
źródło: comment_jTwJYZ61xtI2gYmQIDqNKi4E0cIhy49W.jpg
@newerty: Co do mechanik pełna zgoda. Do tego mam wrażenie, że nie działa przydział priorytetów. Zresztą co ja o priorytetach będę mówił. Odkryłeś który z nich odpowiada za zmywanie?

Do tego aż prosi się aby do gry dodać trochę tabelek czy alarmów o niskim stanie produktów aby spokojnie zawczasu zrobić stosowne zakupy.

Co do budowania to abstrakcją dla mnie jest to aby nie dać możliwości usuwania ścian.

PS. Całkiem przytulnie ta
Odkryłeś który z nich odpowiada za zmywanie?


@IchVersteheNicht: nie ale to chyba ja poruszyłem tą burzę na forum steam odnośnie zmywania - od wczoraj mam wrażenie że wszyscy mówią o zmywaniu xDD

Do tego aż prosi się aby do gry dodać trochę tabelek czy alarmów o niskim stanie produktów aby spokojnie zawczasu zrobić stosowne zakupy.


@IchVersteheNicht: To była pierwsze rzecz która mnie zdziwiła w tej grze.... dlaczego nie mam gdzieś
@newerty: O tak, ustawianie mebli jest super i bardzo sprawnie działa. Urzekło mnie np. to, że jak postawisz beczki w jedna stronę to zmieszczą się tylko 2 ale jak już obrócisz je pod kątem 45 stopni to zmieścisz jeszcze jedną na środku.

Genialne jest też to, że jak chcesz przesunąć stoły to automatycznie przesuwa je z ławami więc odpada głupie klikanie.

Generalnie mam też wrażenie, że sam interfejs jest zbyt duży.
Z chęcią zobaczyłbym tabelkę z priorytetami pracy w stylu tej Rimoworldowej.


@IchVersteheNicht: dokładnie to samo mówiłem swojej dziewczynie pokazując jej Crossroad Inn. Aż dziw bierze że mając jak na tacy podane fajne rozwiązanie nikt nie wpadł na pomysł żeby coś takiego zaimplementować.

Story mode nie tycam dopóki gra nie będzie skończona. Gram tylko sandbox, a właściwie to próbuję bo przy najtrudniejszym starcie jest ciężko zarobić jakiekolwiek pieniądze przy stojących w miejscu
@newerty: Z ostatnich obserwacji to zauważyłem, że postacie blokują się w momencie wybudowania pokoi gościnnych i to najpewniej z nimi jest związane. Bug ze spaniem w łóżkach przez personel już chyba został rozwiązany.

Mam jeszcze tylko jedną obawę. Mianowicie czy rozgrywka nie będzie w pewnym momencie przypominać tej z klikerów. Mam na myśli to czy w pewnym momencie całość nie ograniczy się tylko do doglądania stanu zapasów i ciułania pieniędzy aby