Wpis z mikrobloga

@Marysienka84 -przed spaniem przewietrz pokój -pobiegaj na 4 godziny przed położeniem do łóżka
-nie objadaj się, nie przesadzaj z kawą i słodyczami
-pierz pościel co tydzień
-kup stopery piankowe i maskę na oczy
-w okresach większego stresu łyknij coś ziołowego
-na godzinę przed nie czytaj wiadomości, nie oglądaj niczego emocjonującego
-puść sobie szum morza albo spokojną muzykę -powyłączaj wszystko co ma światełka, w pokoju ma być ciemno
@Marysienka84: jestem OWW i sobie o 16 siadam na fotelu, najlepiej po bluncie i odchodzą mi spięcia z dnia i po 20 minutach mam tyle samo energii co z rana i dalej do 23, chyba że nie pale tytoniu to o 20 już mnie na sen bierze ale to przez to że w ujj niezdrowy tryb życia
@Marysienka84: jeżeli masz możliwość to zawsze się regularnie kładź. Najprostrze co możesz zrobić to użyć apki do kontroli snu. Poeksperymentuj z długością snu. Mi starcza 6-7h, jak się dłużej to nienajlepiej się czuję.
@Marysienka84 ja u siebie zauważyłem, że jak regularnie śpię za mało przez dłuższy czas (bo praca, bo w weekend coś trzeba zrobić lub gdzieś jechać) to później odsypianie tego też potrafi trwać z 7-10 dni. W sensie dobry tydzień spania 9h + drzemka w ciągu dnia i z jeden dzień spania niemal tylko z przerwami na jedzenie. Polecam spróbować.