Wpis z mikrobloga

@madrenax: Właśnie długo "dojrzewałem" do niej, bo swego czasu grałem trochę w Isaaca, trochę w Enter the Gungeon ale jakoś nie wciągnęły mnie bardziej, a Dead Cells jest takie satysfakcjonujące no i jeszcze fajnie się gra na padzie, mogę się ułożyć wygodnie w fotelu no i jeszcze na luzie 144hz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wracając do meritum, po prostu ta gra jest super dopracowana i robi
@TotalDisaster: kupić pada, nawet tania podróbkę z x360. Gra się dużo lepiej.

Boss cell dostajesz po pokonaniu ostatniego bossa, hand of the king, po pałacu króla

Aktywacja boss cells zwiększa poziom trudności
@TotalDisaster: sory nie doczytałem.

Z takich ważnych rzeczy: jak rozwijasz postać rozwijaj tylko brutalność lub taktykę lub przeżywalność. Maksuj jedną statystykę i pod jej kolor dobieraj bronie. Tak maksuje się dmg. Zrównoważone buildy nie działają.

Da się przypisać dwie bronie (np. dwie wieżyczki) jednocześnie do jednego przycisku... ale nadchodzi patch który to zlikwiduje.

Najprościej na początek: ta fala co zamraża + jakiś dobry łuk - ew. łuk lodowy + coś dystansowego
Pobierz Atreyu - @TotalDisaster: sory nie doczytałem.

Z takich ważnych rzeczy: jak rozwija...
źródło: comment_bvIKEtloVqoScn4KhWtNiKOGdm4rD5eN.jpg
@Atreyu: No jak raz miałem od początku lodową falę + blood sword bodajże to wszystko szło jak złoto.
No właśnie na początku raczej tylko brutality dawałem a potem zacząłem bardziej równo no i szybko się okazywało że brakuje mi dmg. Też łapię się na tym, że mało używam granatów/skillów.
Tak, Ice bow odblokowałem ale ma strasznie niski dps. No kiedyś popróbuję pewnie.