Wpis z mikrobloga

gdzie znaleźć 4 lata młodszą?


@NDSS: jak tego nie wiesz, to poczekaj 5 lat i szukaj 9 lat młodszej

jak miałem 24 to spotykałem się z 18 i znajomi dziwnie to odbierali


@asd23434asd: znajomi czy znajome? bo zwykle ból dupy w temacie widać głównie u kobiet
Eh, te dziwne komentarze koleżanek jak na śluby i inne imprezy przychodziłem z dziewczyną która wtedy miała 19 lat a ja 28 :P
piękne
@Mescuda: Nie znam się za bardzo na dzisiejszych nastolatkach, ale gdzieś tam przewija się środowisko takich patusiarskich ćpunów (nie sebixów), ubierają się dziwnie jak w latach 90, słuchają i tworzą trap, hardkor, mają dziary za 20 złotych i młode laski są w nich zapatrzone x_X
@Matzel: zależy od człowieka. Ja miałem 8 lat młodszą i laska bardziej poukładane w głowie niż nie jedna 30 stka. Pamiętajcie, że kobiety bardzo szybko osiągają dojrzałość emocjonalno-intelektualną, a potem już tylko zmienia się ciało. Stąd właśnie sytuacje, gdzie 30 latka bywa bardziej jebnięta niż nie jedna 16 latka. Wiek u nich od pewnego pułapu nie ma żadnego znaczenia.
nie dziwi mnie to bo moja była znajoma spotyka się z 40+ a ma 16 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mateusz-zahorski: Coś musi być faktycznie na rzeczy z tym wiekiem. Sam nie mam problemu by wyrwać dziewczynę w więku 18-20 (a 17 latki same na mnie lecą, bez wzajemności), a mam 29 lat. Żeby było zabawniej to przez kumpla poznałem dziewczynę, która jest w moim wieku i
@Blaskun: Zrobiła One Way ticket w stronę tamtego typa, do mnie biletu powrotnego nie ma. Ja jestem szczęśliwy, poukladalem sobie życzę z nową kobieta i nie chce wracać do tamtego #!$%@? ()

@sralpies: ja mówię tylko o tym jednym przypadku. Teraz też mam młodsza o 3 lata i jest o niebo lepiej. A ona była po prostu #!$%@? w pewnych sprawach, ale człowiek