Wpis z mikrobloga

Rzadko się tutaj chwalę wpisami, ale udało mi się popełnić poradnik do Doty Underlords. Taki z napracowaniem, bez inspiracji zagranicznymi mediami i oparty tylko na własnym doświadczeniu, a co za tym idzie - niekoniecznie idealny. Gdyby ktoś miał ochotę zacząć pogrywać w Underlordsy i szuka kilku porad to zapraszam ( )

#steam #gry #pcmasterrace #dotaunderlords
  • 6
@AlterMMO_pl: "Jeśli w ciągu pięciu prób nie wylosowałeś danej jednostki to prawdopodobnie nie ma jej w puli, może pojawi się w kolejnej turze." tak to działa? Chyba jest tak, że pula jest jedna i są w niej wszystkie jednostki minus te wykupione przez graczy. Nie możesz trafić jednostki, jeśli masz za niski poziom. Np do któregoś lvl masz 0% szans na wylosowanie asa. Nie możesz też jej trafić jeśli wszystkie są
@aWielki: Moim zdaniem co rundę dla każdego z graczy jest wylosowywane po 5 jednostek i jeśli dany gracz nie wykupi wszystkich lub przelosuje je to te wylosowane na początku rundy jednostki trafiają do ogólnej puli i są dostępne dla pozostałych graczy. O ile mają odpowiedni poziom, żeby je wylosować.

Nie wiem czy to masz na myśli, a ja źle dobrałem słowa albo nie wyjaśniłem wystarczająco jasno :)
@AlterMMO_pl: To w poradniku chodzi o sytuację w której ktoś blokuje ostatnie jednostki w tych co ma do wyboru? i wtedy faktycznie w następnej turze mógłbym je trafić. Tego nie wziąłem pod uwagę w sumie.
No ale co do przelosowania tylko 5 razy to raczej słaba porada. Jak się wchodzi all in to dużo razy więcej przelosujesz i trafisz nawet przy 15 rollu coś.
@aWielki: W poradniku miałem na myśli, że przerollowanie 5x na raz w jednej rundzie to dużo i zazwyczaj mija się z celem i opłaca się tylko pod sam koniec rozgrywki, gdy pula jednostek jest naprawdę duża. Wtedy faktycznie lepiej wchodzić all in i liczyć na to, że coś siądzie, a my już nie potrzebujemy tak bardzo golda.

Jak zrollujesz 5x w pierwszych rundach to jest duża szansa, że będziesz losował te