Wpis z mikrobloga

@EliteClutch88: Łykacie słaby felieton napisany w totalnie złym momencie. Kiedy wszyscy, z różnych "obozów", szafowych, czarkowych, elevenowych, gadali o tym hejcie? Długo przed Vervą i prowokacją z Autosportu (bo tak to trzeba nazwać, publikując wypowiedzi sprzed 4-5 tygodni). Na moje oko gadali na początku sezonu, chyba po Monako, gdzie było o faworyzowaniu.
Monako było w maju.
Jutro jest już listopad.

Williams w tej chwili daje wszelkie powody, by ludzie ich jechali.
  • Odpowiedz
@revlayup: widziales co sie dzialo w niedziele jak RK na drugi pitstop zawolali? Trzecia wojna swiatowa. Cezarek jeszcze podgrzewal piszac, ze to sciema z opona. W F1 widza Polakow jako dzikusow. Wstyd jak uj.
  • Odpowiedz
Łykacie słaby felieton napisany w totalnie złym momencie. Kiedy wszyscy, z różnych "obozów", szafowych, czarkowych, elevenowych, gadali o tym hejcie?


@revlayup: nie każdy fan F1 jest z "obozu szafy", czarka czy eleven.
Do niedawna nie miałem pojęcia o istnieniu większości tych noname'ów ekspertów z youtube'a a strasznie mnie mierzi to co #!$%@? się od powrotu Kubicy. Da się tutaj pogadać o F1? No niebardzo bo wszystko ginie wśród wiadomo albo wysrywów
  • Odpowiedz
@EliteClutch88: Aha, a gdzie napisałem coś o rywalizacji RK i GR? Odniosłem się do sytuacji z przebitą oponą i reakcji ludzi, którzy nauczeni wydarzeniami z Rosji i Japonii nie wierzyli w taką wersję zaraz po wyścigu. Ale jak widać zgrabnie przeszedłeś do zupełnie innego tematu. Osobiście uważam, ze nie da się po tym sezonie określić, czy Kubicy brakuje prędkości, bo warunki w jakich musi się ścigać uniemożliwiają zweryfikowanie tego.
  • Odpowiedz
@snieznykoczkodan: moja wina, źle się wyraziłem, nieprecyzyjnie.
Chodziło mi o to, co mówiły różne osoby ze światka F1, niezależnie od tego, jakie mają opinie. Temat hejtu był wałkowany dawno temu.
To niekoniecznie miało dotyczyć opinii kibiców, chociaż większość też wypowiadała się tak jak oni. No, ale okej, mogło to różnie zabrzmieć.

Poziom gadania o F1 się obniżył, ale spodziewaliśmy się tego jeszcze w 2017 roku. Nie przez różnice, po prostu. Wiemy
  • Odpowiedz
@EliteClutch88: @revlayup: Myślę że warto w świetle tego dzielenia się na obozy dodać jedno: Cezary, Sebek, Szafa oraz reszta mają prawo do swoich teorii i opinii. Ich zadanie to przekazywanie informacji według ich własnego toku rozumowania i każdy z nich twierdzi że inni mają prawo do swoich opinii, wręcz warto poznawać różne punkty widzenia i można wchodzić z nimi w polemikę. Ale nie muszą i nie powinni się przejmować tym
  • Odpowiedz
@EliteClutch88: A co jak Robert dostał polecenie na radiu to miał na wrotkach do biura Pirelli jechać? Wtedy też nikt na wykopie nie był pewny, a po ściemie w GP Rosji było to całkiem normalne że wszyscy tak zareagowali. Jak dostał potwierdzenie od Pirelli to o tym powiedział.
  • Odpowiedz
  • 0
@EliteClutch88 Czy ja twierdzę że slow puncture to coś nienormalnego? :) Każdy widzi to co chce, on widział spisek i o tym napisał, potem powiedział że rzeczywiście kapeć był. Podobnie jak 80% tagu wtedy i nie ma co się dziwić po tym co się działo wcześniej.
  • Odpowiedz