Wpis z mikrobloga

@Balwanek_i_platki_sniegu: Mu się pali pod dupą.
On zawsze żył bardzo skromnie, nie wydawał pieniędzy na głupoty a kasa leciała gruba. Dopiero jak poznał tą nastolatkę to ona kazała mu się dobrze ubrać i zainwestował w cropp town i bluzy za 80zł dla gimnazjalistów.
Podejrzewam, że on po aferze nadal miał niezłą sumkę na koncie nie to co grubas.
Zatrzymali go w 03.2018 więc minęło 1,5 roku. Zakładając średnie wydatki na poziomie
@soba: Co to da, że go wystalkujemy.
On boi się z domu wyjść na miasto, ma #!$%@?. Ktokolwiek twierdzi, że wykopki nic nie zdziałały jest w błędzie.
Do końca życia ten rudy kinol ma #!$%@?.
Do tego zobacz na niego on ma 25 lat, zakola, jest rudy, siedzi w tym mieszkaniu 24h, #!$%@? kiełbasę z cebulą i kręci papierosy na ruskiej machince elektrycznej.
On po 30-tce jest skończonym przegranym, nic nie
@xxTymczasoweKontoxx: Youtube ma #!$%@? w jakiś kanał 20k suba, kasowali to prewencyjnie bo ktoś ich ładnie poprosił. Przecież na youtube codziennie wlatuje kilka tysięcy terabajtów danych i oni mają #!$%@? jaja w jakiegoś strimera z polski. Oni tam nie mają co robić tylko przejmować się czymś takim.
@Balwanek_i_platki_sniegu: Ludzi nie przyciąga próżność tylko skromność, próżność gubi ich wcześniej czy później.
Takiego Małysza gubiła po 2 dniach streama, zarobił swoje i pakował manjur.
Gural będzie miał o wiele łatwiej po tym zagraniu na uczuciach przy 1800 osobach.
On wie co robi teraz całą transmisje będzie powtarzał, że stawia kropkę i koniec a po chwili wróci do tematu dopowiadając pikantne ciekawostki pod shoty.
@soba: tak jak wyzej napisali, on siedzi na chacie od kilku miesiecy. wszystko zamawia przez neta, zobacz ze słońce go w tym roku nie smagało bo nosie
@wonsztibijski: Chłop na prawdę z domu nie wychodzi, ja nigdy nie przejawiałem agresji ale gdybym go spotkał to bym go opluł albo mu liścia #!$%@?ł tak nie trawię tego gościa a podejrzewam, że takich osób jak ja jest kilkadziesiąt tysięcy w całej Polsce więc gdzie on nie pójdzie musi się oglądać za siebie. Nie mowiąc już o jakichś dresiarzach czy innych patusach którzy są skłonni kogoś przekopać na sam dźwięk słowa