Wpis z mikrobloga

Jaki dziś mamy dzień? Sobotę... Wiesz co to oznacza? Tak! Zgadłeś...
Twoja przyszła, żona idzie się właśnie zabawić! Dziś jest jej dzień! Dzisiaj wyrwie od życia kęs...
Koleżankom albo rodzinie powie - "Hehe No idę sobie tylko potańczyć do tego klubu hehe, ja nie lubię jak faceci do mnie zagadują hehe, to takie słabe hehe". Może i tak myśli...
W klubie spotka się z ogromną falą zainteresowania...
-"Hej jestem Marcin, a Ty jak się nazy..."
-"Spie**alaj!"
To będzie już 7 nieszczęśnik tej nocy spławiony przez nią...
"Haha, ja jestem porządna haha, ale mam powodzenie haha, ale oni się płaszczą przede mną haha"
Jej ego wystrzeli w górę. Wszyscy Ci beta-samcy będą skłonni jej stawiać drinki, wyświadczać przysługi choćby za jedno jej spojrzenie. Ale to nie jej liga. Niski wzrost/zakola/niesymetryczna twarz/brak silnego dymorfizmu płciowego twarzy - "Stać mnie na kogoś lepszego haha"
Wtedy w klubie zjawi się on... Brad. Ciemnoskóry mężczyzna który jak się później okaże przyjechał na Erazmusa, z Anglii. Zobaczy go i pomyśli - "WOW hehe" Sama nie będzie wiedziała co robi ale będzie już za późno... Jej podświadomość już namierzyła samca wysokiej jakości godnego rozpłodu - 197cm wzrostu, rozłożysty szkielet, szerokie ramiona, oczy wojownika, kwadratowa szczęka.
Sama do niego podbije i się przedstawi.. Nie minie 5 minut jak będą tańczyć na parkiecie. Za kolejną minutę ich języki będą ocierać się o siebie wymieniając litry śliny. Za kolejną godzinę będą już u niego...
"Raz się żyje hehe", pomyśli Twoja przyszła żona...
Teraz będzie zabawką Brada! Teraz zrobi wszystko co on zechce - piesek, jeździec, oral, anal, klapsy, plaski w twarz... Będzie chciała mu służyć! Będzie chciała, żeby się na niej wyżył! Rano się pożegnają i nigdy więcej nie zobaczą, a ona wróci do codziennego życia, udając cichą dziewczynę z dobrego domu... Ale ta noc zostanie zapamiętana na długo... Czarnoskóry Brad będzie w jej pamięci do końca życia... Będzie o nim myśleć również na Waszym weselu!
Gdy będzie miała 31 lat, być może nieślubne dziecko i obniży standardy, by związać się z Tobą - dostarczycielem pieniędzy, będzie za każdym razem myśleć o Bradzie gdy będzie uprawiać z Tobą seks... A raczej wykonywać obowiązek. TAK, seks z beta-samcem to przykry obowiązek dla mężatki. Będziecie go uprawiać przy zgaszonym świetle, nie będzie chciała żebyś ją oglądał nago...Ciebie też nie chce oglądać nago... Żadnego anala, orala czy wariactw... 5 minut na misjonarza, 2x w miesiącu. Tyle dostaniesz za to że przynosisz ciężko zarobione pieniądze w zębach!
#przegryw #blackpill #redpill #tfwnogf ##!$%@? #logikarozowychpaskow #stulejacontent #p0lka
B.....W - Jaki dziś mamy dzień? Sobotę... Wiesz co to oznacza? Tak! Zgadłeś...
Twoja...

źródło: comment_vXqYY6LfEJYvrwNPzWDOjU6eDtMkchM1.jpg

Pobierz
  • 91
@Blackpill_RAW: @paw4da: Właściwie to trochę zepsuje wam zabawę.

- all women preferred men of their own race
- but they otherwise were less likely to start conversations with both Asian and black men

https://theblog.okcupid.com/race-and-attraction-2009-2014-107dcbb4f060

The values in these tables are “preference vs. the average.” Think of them as how likely people are to want to interact with others when it comes to their dating lives.
e.....n - @Blackpill_RAW: @paw4da: Właściwie to trochę zepsuje wam zabawę. 

- all ...

źródło: comment_wHn1sqzJRdsfDa3sivSxpUXvII6uTCwn.jpg

Pobierz
@extra_virgin: Nie wiem czy to nie jest coś specyficznego dla naszego kraju, gdzie mężczyzna z zagranicy jest postrzegany przez wiele kobiet jako wejściówka do bogatszego życia.
Druga możliwość, że badania pokazują preferencje do relacji, a wyr00chanie czarnoskórego może być przez różowe traktowane jako ciekawostka. No i jak zagraniczny to sobie wyjedzie i nie będzie robił problemów, rzucał cienia na jej życiorys. Potem zwiąże się z białym.
Pewnie przydałoby się coś w
Nie wiem czy to nie jest coś specyficznego dla naszego kraju, gdzie mężczyzna z zagranicy jest postrzegany przez wiele kobiet jako wejściówka do bogatszego życia.


@Moshkaa6: Nie, wszędzie kobiety z bieda krajów szukają bolca z bogatych rejonów. Przecież teraz polak jest bardziej atrakcyjny dla kobiet ze wschodu niż ich własny ukrainiec karaluch. U mnie w okolicy parę lat temu nawet laska płaciła za zawarcie małżeństwa żeby dostać obywatelstwo XD
mężczyzna z zagranicy jest postrzegany przez wiele kobiet jako wejściówka do bogatszego życia.


@Moshkaa6: rozumiałbym zagranicznego ale jakiegoś zarobionego, przede wszystkim z cywilizowanego kraju, a nie mokebe z 3 świata z domu z gówna, gołodupca XD

Druga możliwość, że badania pokazują preferencje do relacji, a wyr00chanie czarnoskórego może być przez różowe traktowane jako ciekawostka. No i jak zagraniczny to sobie wyjedzie i nie będzie robił problemów, rzucał cienia na jej życiorys.
@TestoDepot: Nie do końca rozumiem co masz na myśli z tą zniewagą. Jeśli odebrałeś to jako traktowanie przeze mnie białych jako gorszych to zupełnie nie o to mi chodziło. Nawiązywałam cały czas do badań podanych przez extra_virgin, czyli białe kobiety deklarują, że interesują ich biali -> wybierają białych do związków, ale niekoniecznie do jednonocnych przygód.

Stereotyp o wielkości członka teoretycznie powinien działać i na Amerykanki, więc to akurat nie powinno wpływać
Nie do końca rozumiem co masz na myśli z tą zniewagą


@Moshkaa6: fakt, nieprecyzyjnie się wyraziłem. Zniewaga to moim zdaniem dla białego mężczyzny wchodzić w związek z kobietą, która wcześniej zbliżała się z czarnoskórym czy w ogóle innymi erasmusami, arabami, hindusami etc.

czy takiego gołodupca stać na wyjazd za granicę i imprezowanie w klubie?


@Moshkaa6: nie przesadzajmy z kolei, że na to potrzebne są jakieś gigantyczne pieniądze. Poza tym z