Wpis z mikrobloga

U najmilszego na fb pojawił się fajny wywiad z RK.

Musimy poczekać, ale sprawy wyglądają relatywnie dobrze. Pojawiły się nowe możliwości, inne możliwości, które przyszły ostatnio, więc musimy zobaczyć, czy uda się to pogodzić. Przekonamy się, czy będzie to dobry grudzień, relaksujący, bo wydarzy się coś dobrego, ale dopóki nie ma ostatecznej decyzji, muszę być realistą, a podpisów na papierach jeszcze nie ma.

Z pewnością wiedząc, że ludzie - szczególnie z innych ekip, którzy ze mną pracowali w przeszłości - mają wielki szacunek (do mnie)... I choć ten sezon jest bardzo rozczarowujący, nie zrobiliśmy w ciągu roku wielkich postępów, ludzie wciąż wiedzą, jaką mam wartość. Co mogę wnieść. Pozostaje kwestia, jak dużą szansę dostanę, aby przyczynić się do pracy różnych ekip, czy raczej danej ekipy i czy będą z nią pracował. Z pewnością to bardzo pozytywne, że pewni ludzie wciąż wierzą, że stać mnie na wykonanie dobrej roboty. Bardzo miło to widzieć szczególnie po tak rozczarowującym roku, jak ten.


I jeszcze o przygotowaniu opon w kontekście strat do Jerzyka:

Może to coś prostszego, niż ludzie myślą, a może nie. Nie sądzę jednak, że chodzi o przygotowanie opon. Byłoby to zbyt proste wyjaśnienie i ta różnica by się zmieniała, więc nie sądzę, że chodzi o to.


---

Co się ostatnio pojawiło? Chyba Haas + symulator Ferrari z testami na torze. Alfa?

#f1 #kubica
  • 12
  • Odpowiedz
ludzie - którzy ze mną pracowali w przeszłości - mają wielki szacunek do mnie

musimy zobaczyć, czy uda się to pogodzić. Pozostaje kwestia, jak dużą szansę dostanę

@njeee: Pogodzić Orlen z Shellem, kwestia ile GP
  • Odpowiedz
Z pewnością wiedząc, że ludzie - szczególnie z innych ekip, którzy ze mną pracowali w przeszłości - mają wielki szacunek (do mnie)... I choć ten sezon jest bardzo rozczarowujący, nie zrobiliśmy w ciągu roku wielkich postępów, ludzie wciąż wiedzą, jaką mam wartość. Co mogę wnieść. Pozostaje kwestia, jak dużą szansę dostanę, aby przyczynić się do pracy różnych ekip, czy raczej danej ekipy i czy będą z nią pracował. Z pewnością to bardzo
  • Odpowiedz
Pozostaje kwestia, jak dużą szansę dostanę, aby przyczynić się do pracy różnych ekip, czy raczej danej ekipy i czy będą z nią pracował.

@njeee: powtórzę teorię Franco Nugnesa z symulatorem Ferrari + niewiadoma kwestia jazd - w Alfie i Ferrari, tylko w Ferrari czy żadnych
  • Odpowiedz