Wpis z mikrobloga

Redukuję kolekcję. Na sprzedaż poleca się kilka zapachów (duplikatów lub zapasów).

1. Gucci Guilty Absolute - wyjściowo 50 ml. Teraz oceniam na ok. 40 ml. Brak pudełeczka. Mega zapach na tą porę roku. Dostałem właśnie 90 ml więc tego się pozbywam - 110 zł.

2. Floris London JF- wyjściowo 100 ml. Zostało ok. 70 ml. Jest pudełeczko. Dla miłośników Creed Green Irish Tweed i Davidoff Cool Water. Cena 170 zł.

3. Kenzo Homme Boisee - nowy tester z kartonikiem 100 ml. Nieprodukowane już i trudno dostępne (zobaczcie ceny na allegro). Bardzo fajne drewno z wetywerią. Taniej nie znajdziecie :) 200 zł

4. Oliver&Co. La Colonia - nowe 50 ml bez pudełka. Nie do końca typowa woda kolońska jak sugeruje nazwa. Hiszpańska nisza - 160 zł.

5. Dior Fahrenheit 32 - nowe, zafoliowane 50 ml. Unikat, wycofany z produkcji lata temu. Tak wiem na allegro mnóstwo testerów tego po sto kilkanaście złotych. Dior, unikat i 100 zł. Odpowiedzcie sobie sami. Cena 270 zł.

Do tego koszty wysyłki do uzgodnienia (przy dwóch i więcej zapachach wysyłka free).
Ubytki w Gucci i Floris do oceny własnej. Starałem się ocenić na oko najlepiej jak potrafię :)
Jak ktoś chce więcej zdjęć czy batch code to zapraszam na priv.

#perfumy
#rozbiorka
JudeLaw - Redukuję kolekcję. Na sprzedaż poleca się kilka zapachów (duplikatów lub za...

źródło: comment_1LJcRCnM1WrMbWEI347ohCKylfVZya5u.jpg

Pobierz
  • 4