Wpis z mikrobloga

Mirki, wraz z bratem zorganizowaliśmy po raz drugi zbiórkę karm, rzeczy i $$ na rzecz schroniska w Tarnowskich Górach. Udało się zebrać sporo rzeczy i karmy, oraz na dzień dzisiejszy około 800zł - za całość zamierzamy kupić mokrą karmę i kilka smyczy. W związku z tym pytanie - orientuje się z was ktoś, czy jakaś sieciówka,sklep zoologiczny itd. w okolicy Gliwic/Katowic/Piekar Śląskich?Tarnowskich Gór ma jakąś fajną promocję na mokre karmy (mowa o karmach min. pedigree itd., żadny puffy itd.)?

#kiciochpyta #schroniskodlazwierzat #gliwice #katowice #piekaryslaskie #tarnowskiegory #slask
  • 12
@lomtjjzictcttsdkcs:
Może nie w takiej ilości, ale sam zamawiam karmę dla psa na allegro, bo jest odczuwalnie taniej niż w sklepach. Przy 14 kilogramowej Purinie między sklepami internetowymi a stacjonarnymi potrafi być 20-30zł różnicy.

I tak po za tematem, z tego co kojarzę Pedigree nie jest uważane jako dobra karma ale mogę się mylić
@Trique: Oczywiście tak też zrobiliśmy! To co ludzie tali to nie wybrzydzamy! A za zebraną kasę kupimy karmę mokrą, ponieważ tego teraz w schronisku brakuje. Rozmawiam już z koleżanką, która pracuje w sklepie zoologicznym i jutro da nam ofertę na dolina noteci, lub rocco :)
@SweetDreams:
Nie wiem czym jest Puffi szczerze mówiąc i nie znam jego składu, ale wielu weterynarzy odradza pedigree ze względu na nikłe wartości odżywcze. Zresztą wystarczy wpisać w google frazy typu "czy pedigree to dobra karma". Z karm o podobnej cenie bardziej polecany jest Brit który tych wartości odżywczych ma dużo więcej.

@lomtjjzictcttsdkcs:
Przypomnij mi o sobie jutro w godzinach popołudniowych na PW to zapytam koleżanki która prowadziła zoologiczny czy