Wpis z mikrobloga

#leasing #samochody #kredyt
Hej. Mam nadzieje ze nie nadużywam tagów. Miał ktoś z was jakieś doświadczenia z leasingiem konsumenckim? Zastanawiam się nad forma finansowania auta, a nie bardzo chce brać kredyt gotówkowy na całość wartości. Ostatnio leasing konsumencki pojawił się np w ofercie toyoty. Ktoś miał z tym do czynienia? Jest to opłacalne przy użytkowaniu auta, którym się jeździ z i do pracy?
  • 16
@Conner ja do takich celów 2 lata temu kupiłem audi 80 z LPG za 2kzl, trochę go porobiłem bo wymagał paru pierdół i przejezdzilem nim z pół roku, i do takich celów stawial bym na taki budżet, no chyba że chcesz się w robocie pokazać jaki jesteś bogol żeś se kupił nowe auto to co innego
@Conner: konsumencki to nie wiem, ale mam "normalny" na firmę. W obecnych czasach najlepsza opcja na nowe auto. Kończy się gwarancja, kończy się leasing bez wykupu i bierzesz następne. Dziennie wychodzi Cię X PLN za używanie i masz jasną sprawę jakiej wielkości kosztem jest samochód. Tak to z używanymi loteria. Ja w młodych latach gratem za 4k pln przejechałem Europę wzdłuż i wszerz parę razy, do pracy, po mieście, zakupy (160k
@Conner: Będę na pewno pisało o konsumenckim dłuższy post, bo jest spore zainteresowanie. Wychodzi taniej niż kredyt, ale ma pewne wady jak ograniczony okres, droższe ubezpieczenia, tabele opłat i prowizji. Zawołam Cię jeśli nie masz nic przeciwko. Pewnie jutro się za to zabiorę.