Wpis z mikrobloga

@inrzynier: Tak czytam swój komentarz:

Jakimi kabelkami? Odlutowujesz oryginalną kość, #!$%@? nowy eprom, wlutowujesz. Widzę, że nawet gościu z twojego linku tak robi. Tylko ty zamiast zapłacić 10 zł płacisz >100 zł + jeszcze pewnie adapter do sflashowania karta. Myślałem, że to jakieś chińskie botlegi ale gościu bierze oryginalne PCB z pokemonów - pewnie japońskie goldy i silvery bo są śmiesznie tanie.


I jestem pewien, że mi chodziło o to, że
@Kryspin013: e nie, ja od bena nic nie kupowałem (on chyba z australii, to shipping by mnie zabił), tylko z tindie ten adapter i obudowę, carta używałem card hero, bo cebula mocna i było taniej o dolara ( ͡° ͜ʖ ͡°) a no i flashera kupiłem, podobno polski design, ktoś na tindie go ukradł i sprzedawał hehe. ale to się dowiedziałem po fakcie
@inrzynier: a GB Boya dalej uważam za gówno xD Co do ekranu natomiast to ten ekranik, który mam jest tak jasny, że nie wymieniłbym go na frontlight. Pytałem się wcześniej ciebie o frontlighta bo frontlight jest bardzo dobrze widoczny na słońcu (i #!$%@? w cieniu). Natomiast te obecne telefonowe ekrany na poziomie szkła w GameBoyu biją na głowę te wszystkie GB Boyowe TN czy IPS (nie wiem co tam jest) z
ale #!$%@? z analogue nie wysyłają do PL. miałem miejsce w kolejce na drugim rzucie pocketa i NIE BYŁO DO WYBORU POLSKI :(


@inrzynier: Dlatego fajnie mieć znajoków w innych krajach. Everdrive też nie wysyłali do polski więc zamówiłem sobie do znajomego do Niemiec xD
Everdrive też nie wysyłali do polski


@Kryspin013: ej, ja kupiłem ale z sklepu ulokowanego na cyprze ( ͡° ͜ʖ ͡°) oficjalny był niby, na forum krikzz podawał. ale i tak się ucieszyłem jak dotarły. ale z tego, co pamiętam to krikzz miał działalność w PL i nie mógł wysyłać do PL? jakoś tak się tłumaczył na forum.