Wpis z mikrobloga

Dzisiejszego dnia, wujek Blackpill_RAW, ma dla was kolejną tłuściutką czarną pigułkę.

Ten wpis dedykuje Redpillersom, którzy twierdzą, że samczymi i dominującymi zachowaniami oraz byciem "alfa", można przeskoczyć wygląd.
Dedykuje go również, wszystkim twierdzącym, że:
"Wyjdź na ulicę, zobacz jak wyglądają pary"
"Mój kumpel jest brzydki jak noc listopadowa i ma dziewczynę"
"Znam gościa który ma 165cm, jego dziewczyna 175cm i są razem. Bycie niskim to nie wymówka"

To, że brzydki albo niski może znaleźć sobie dziewczynę jest oczywiście możliwe. Ale Wy widzicie tylko to, co na zewnątrz. To, że dwoje ludzi jest w związku. Nie widzicie natomiast tego co się dzieje w głowie tej kobiety. Bardzo często Panie same się oszukują, że nie patrzą tylko na wygląd i są nieszczęśliwe przez to.

BIOLOGII, SIĘ NIE DA OSZUKAĆ

Nieważne, czy czarna/biała/żółta/młoda/stara/głupia/mądra. Każda kobieta jest zaprogramowana na rozród z samcami wysokiej jakości i o silnych cechach fizycznych. Jeśli taki nie jesteś NIGDY nie będziesz prawdziwie pożądany.

Oglądając streama FACEandLMS, natknąłem się na ciekawą wiadomość z forum. Jakość na filmie była tragiczna, więc poszukałem jej w internecie sam. Na anglojęzycznym forum pewna kobieta zamieściła anonimowy wpis prosząc o rady. Przetłumaczyłem go dla was.

"Nie uważam mojego chłopaka za atrakcyjnego
Jestem z moim chłopakiem od prawie roku. Jest idealnym chłopakiem, jest taki słodki i troszczący się o mnie, jest naprawdę czuły i kocha mnie, jest miły i sprawia że cały czas się śmieje. Zawsze mamy razem ubaw, nie ma nikogo innego z kim wolałabym spędzać czas. I ja też z wzajemnością jestem w nim zakochana.

ALE, nie uważam go za atrakcyjnego. Nigdy nie uważałam go za atrakcyjnego. Obiektywnie, nie jest on przystojnym facetem. Jest niższy ode mnie i troszkę tłusty. Czasami gdy jesteśmy w łóżku, jestem obrzydzona i mam o wiele mniejszy pociąg do seksu, niż z moimi innymi chłopakami. Czy to stanowi duży problem? Zgaduję, że oczywistą odpowiedzią jest tak. Ale czy nie powinnam być szczęśliwa z tego, że mam chłopaka który jest taki dobry dla mnie i z którym tak dobrze mi się układa? Czy jest to powszechne, u ludzi w związkach/małżeństwach? Czy jestem próżna bo chcę mieć przystojniejszego chłopaka?"

Ona nie straciła do niego pociągu. Ona nigdy pociągu do niego nie miała...

Daję zdjęcie, oraz link do oryginału:https://www.thestudentroom.co.uk/showthread.php?t=2370783
#blackpill #redpill #wzrost #przegryw #stulejacontent #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
B.....W - Dzisiejszego dnia, wujek Blackpill_RAW, ma dla was kolejną tłuściutką czarn...

źródło: comment_RTbTOfGf2HDzcIcU3Ys2LtWJZgOKDwhg.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@rimimis: Dlatego że w pewnym momencie (po kilku chłopakach) najprawdopodobniej obudził się w niej instynkt stabilizacji więc znalazła bete który ją w #!$%@? nie zrobi, nie zdradzi i jest zapatrzony w nią jak w obrazek w przeciwieństwie do chada który może sobie wybierać jak chce, niestety wygląd i prawdziwe pożądanie zwycięży

  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW Byłbym gotowy nawet przelać symboliczną sumę 5zl na wybrany rachunek bankowy byleby tylko poinformować jej chłopaka, że osoba z którą jest, to zwykla... Kłamliwa... Szmata... Która trzeba #!$%@?ć z własnego życia
  • Odpowiedz