Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam może dziwne pytanie dotyczące poszukiwania pracy. Obecnie mam 22 lvl, studiuje zaocznie na inżynierskich (logistyka i transport). Mieszkam na wsi, jednak tutaj niemalże nie mam życia, toteż postanowiłem przeprowadzić się do dużego miasta (padło na Kamień Pomorski, bo ceny wynajmu dużo niższe niż w Szczecinie, a sklepy typu żabka itp są, więc dla kogoś, kto musiał jeździć po 6 km rowerem żeby kupić sobie głupi chleb to już coś). I tu moje pytanie- czy gdybym chciał podjąć bardziej ambitną pracę (tj niefizyczną), czy wpisywać do CV to, ze od skończenia technikum pracowałem jako robol z łopatą? (przerzucałem żwir). Czy do bardziej ,,gentelmańskiej" pracy, lepiej, żebym powiedział, że przez ten czas po prostu studiowałem? Co myślicie?
#pracbaza #praca #pytanie #wies

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie praca fizyczna jako robol w CV od skończenia technikum to zaleta. Pokazuje twoją zaradność życiową, samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność. ¯\_(ツ)_/¯ (Dodatkowo, jeśli jesteś np. inżynierem budownictwa, to taka praca pozwala przypuszczać, że poradzisz sobie w pracy z pracownikami fizycznymi na budowie i nie wywiozą cię na taczce. ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Ja bym wpisał.