Wpis z mikrobloga

Związek do #!$%@? do kosza a różową na szrot.

#!$%@?ę, w piątek rozstaję się z dziewczyną, a w weekend niech się zabiera z chaty i szuka szczęścia u koleżanek.

Pretensje ma bo chce od niej loda po pracy czy wystawienia tyłka gdzie przed zamieszkaniem to było normą i jej się podobalo i jak to mielismy tak robić ciągle po przeprowadzce.

Pół roku pomieszkała, trzydzieści lat w marcu 2020 to już widzę aby tylko na szrot bo nic się nie chce, zero zapału i dbania o związek.

Może jeszcze chociaż jutro ją bzyknę, a od poniedziałku #tinder i poznam jakąś normalną, młodszą laskę.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka
  • 55
@gzymspiwniczny: 30 latki są zabawne, aż do pierwszego wystawienia ich rzeczy za próg. Wtedy najczęściej następuje otrzeźwienie i powrót do rzeczywistości. Jeśli to nie bait to trzymam kciuki abyś nie pękł w swoim postanowieniu:)
@DinaKaliente: tu nie chodzi o młodość ciała tylko o młodość ducha, wierze, ze w koncu znajde taka, ktora bedzie mi pasowała i nie będzie #!$%@?ą
a jeśli o tego ducha chodzi to jednak latwiej go znalezc u kogos kto ma 20 a nie 30 lat. Ludzie to tracą z wiekiem. Ja nie trace i kogos takiego szukam
@mokry_sen_polonisty słuchaj, sama lubi jak się ją bierze lub jak daje, snuła opowieści jak to nie będzie po zamieszkaniu.

Coś jej się pozmieniało w głowie, włączyła jakiś tryb starego małżeństwa z objadaniem się czitosami i netflixem bo już można - cel osiągnięty, misio zdobyty.

Oczywiście zdaniem różowych ona jest święta a ja niedojrzały i mam wszystko tolerować xd

Z higieną jest zawsze bardzo dobrze bo mam coś w rodzaju natręctwa, bardzo często
@pierogu mało wiesz o tej relacji i jej nastawieniu do seksu xdd właśnie na tym to polegało, że zamiennie kontrolujemy sytuację w łóżku i jest bardzo gorąco xd

Nie będę się wszystkiego domyślał jak ktoś nie chce powiedzieć o co chodzi, jak ktoś się zachowuje jak dziecko to sorry ja szukam kobiety a dzieckiem się nie chce zajmować bo myślę o własnych.