Wpis z mikrobloga

@JJOkocza ta i teraz skad ma wiedziec czy tydzien albo dwa nie beda rozpatrywać reklamacji? Szukanie winnego itd. W scianie juz tez otwory nawiercili. Rozbierac i #!$%@?. Na drugi dzien przyjechac z nowym. Jeden dzień z folia zamiast okna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@JJOkocza ta i teraz skad ma wiedziec czy tydzien albo dwa nie beda rozpatrywać reklamacji? Szukanie winnego itd. W scianie juz tez otwory nawiercili. Rozbierac i #!$%@?. Na drugi dzien przyjechac z nowym. Jeden dzień z folia zamiast okna.

@Mrjohnsmith: gdzie Ty żyjesz? To spieprzył jakiś Janusz co pomiarów nie umiał wziąć. Drutex zrobił bo mu kazali. I jestem pewny że na tak niestandardowe okno nie będziesz czekać dzień czy nawet
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luqasz100: akurat do pomiarow nie mozna bylo sie przyczepic, okno na kwitach mialo pasujace wymiary, a spieprzyli na produkcji robiac okno o 18 cm za wysokie.

@perversace: a to już #!$%@? akcja( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@perversace: po pierwsze w fabryce w Bytowie to nie inżynierzy robią Twoje okno tylko zwykłe żuczki , które obsługują maszyny.
Po drugie fabryka produkuje okno na podstawie zamówienia od swojego przedstawiciela czyli jakiś salon Durexu w Twojej okolicy. Bo średnio widzę fabrykę w Bytowie, która przyjmuje zamówienie od klienta detalicznego.
Tenże przedstawiciel/dealer musiał złożyć zamówienie w fabryce na Twoje piękne okno. Aby to zrobić musi podać wymiary.
Pytanie brzmi: czy maja
  • Odpowiedz
@buras_89: mogles przeczytac komentarze to bys wszystko wiedzial, ogolnie okno juz zostalo zamowione, dali dupy na produkcji bo gosciu od pomiarow zmierzyl dobrze a okno przyjechalo wieksze o 20 cm niz na papierze do niego zalaczonym, zdjecie wstawilam ogolnie w ramach zartu, ja rozumiem ze zawsze moze zdarzyc sie blad, nikogo nie winie, nawet zuczek w bytowie mogl popelnic blad, jestesmy tylko ludzmi. Ja sie tylko modle zeby nie padalo za
  • Odpowiedz
@perversace: masz racje. Przeczytałem o co kaman. Faktycznie wina po stronie fabryki i to nie po stronie pracownika, który fizycznie składa to okno tylko osoby, która opracowała to zlecenie i skierowała do produkcji (biuro). Papiery produkcyjne idą na linie automatycznie.
Jeśli nie będzie oberwania chmury to nie powinno przeciekać. Życze szybkiego rozwiązania problemu i zadowolenia z nowego (prawidłowego) okna!
  • Odpowiedz