Wpis z mikrobloga

W końcu udało mi się napisać relację wrześniowego Maratonu Północ-Południe

https://byczys.cc/mpp-2019/

Trasa 950 km z Helu do Głodówki k/Zakopanego, czyli już klasycznie. Czas przejazdu 54g45m. Nie do końca non-stop, bo złapałem na Jurze 2-3 godziny drzemki w przydrożnej kapliczce, ale ten czas się oczywiście wlicza w wynik ;)

Mało tego, aby zachować chronologię, spisałem też doświadczenia z ubiegłorocznej edycji, ale to już tylko dla koneserów gatunku ;) Sam już nie mam tyle czasu co kiedyś by śledzić tutejsze wpisy i widzę też, że #rowerowyrownik niestety stracił na popularności, czyli po prostu przegrał starcie ze społecznościówkami. Niestety wiele forów również poległo w tej batalii. Ja dzięki uprzejmości @makyo, stworzyłem swój kącik, co pozwoli mi zebrać swoje relacje w jedno miejsce, bo obecnie wszystko porozrzucane jest bez ładu, a działanie tagów pozostawia wiele do życzenia ;)

Na tę chwilę przerzuciłem tam teksty z #nc4000 oraz #mrdp oraz trzech edycji MPP w których brałem udział. W wolnych chwilach postaram się wrzucić teksty w wypraw z namiotem i krótszych ultra. Staroci już nikt czytać oczywiście nie będzie, więc to już dla siebie samego, bo lubię czasem wracać do tych tekstów z sentymentu :) Dodatkowo forma przekazu, gdy można na bieżąco przeglądać zdjęcia jest myślę bardziej przystępna.

Tag #byczysnarowerze będzie jednak jeszcze trochę żył, bo jeździć nie przestaję i na przyszły rok wstępnie planuję najtrudniejsze z moich wyzwań, ale szczegóły podam gdy się już wszystko wyklaruje, bo nie chcę pisać zbyt pochopnie :) Kto jest zainteresowany, to sobie już pewnie obserwuje, więc znajdzie info tutaj bez problemu.

#rower
byczys - W końcu udało mi się napisać relację wrześniowego Maratonu Północ-Południe
...

źródło: comment_gi64NwL78gBpcP6wfrYXXotSIVznX3Ir.jpg

Pobierz
  • 2