Wpis z mikrobloga

Revolut już zapowiedział że będzie sprzedawał dane podmiotom trzecim. Zresztą już pewnie dawno sprzedał.
Skąd nagle teraz tyle tych oszustw na blik, smsy z dopłatami do paczek czy rachunków. Albo jakieś nieautoryzowanie obciążenia karty? Tak o z powietrza?
@Matpiotr: Hehe, nie za bardzo odpłynąłeś?Wystarczy przesunąć suwaczek i cyk cofasz zgody w apce Revoluta :) Każda zmiana regulaminu pozwala bez konsekwencji zamknąć i usunąć konto. Dopóki WB jest w Unii nasze nade są bezpieczne. Jak wyjdą zaczną się jazdy dopiero. Ważne żeby wiedzieć kiedy wyjść od fintechów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matpiotr: po dłuższym namyśle wszedłem.

Dowodu wysyłać nie trzeba, a i sama firma sprawia większe zaufanie niż Revolut. Plus lepsze kursy więc na podróż jako awaryjna karta jak znalazł.

Tylko trochę mały limit dali, chciałem 5k, a dostałem tylko 1,5k. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prlw123: ta, bo curve to tylko pośrednik do którego podpina się kartę żeby płacić tamtą kartą. Totalny absurd.

@Matpiotr:

Nie absurd bo dzięki temu masz korzystne kursy na dowolnej karcie płatniczej.
@Matpiotr: Widzisz w PL jak jest wyciek danych to dostają 5k kary i cacy. w WB czy USA jak jest wyciek to są takie odszkodowania że właściciel firmy moze isć się powiesić. Albo miliardy kar albo więzienie do końca życia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: wystarczy mi że mam na jednej z envelobanku którą mam podpiętą do paypala. Reszty w sieci nie widać i nie będzie widać.

@Matpiotr:

To fajnie. A jak tym paypalem zapłacić w terminalu na Ukrainie?