Wpis z mikrobloga

Initio Parfums Prives Oud for Grateness
Pooglądajcie recenzje tego zapachu, coś niesamowitego.
Demi Rawling której nie da się nie lubić, mówi że nic ją tak nie zniszczyło od 2 lat.
Oud niepodobny do żadnego zapachu, nieporównywalny i wyjątkowy.

Ps. nie czytajcie wysrywów na fragrantica na podstawie dua fragrances o podobieństwie do baccarata.
Zesram się jak go zaraz nie rozbiorę XD
#perfumy
SnoobDuog - Initio Parfums Prives Oud for Grateness
Pooglądajcie recenzje tego zapac...

źródło: comment_Wamhk1Fyu09r7todBhQ19YqiPh2WpLrv.jpg

Pobierz
  • 27
Przeszukałem z kilkadziesiąt sklepów w Europie, przejrzałem strony z kodami w Niemczech i Włoszech. Narazie lipa.
Initio w Polsce nie ma, ale trochę sklepów online z Niemiec/Włoch/Hiszpani je ma i czekamy na black friday, gdzieś musimy je trafić po zniżce.

Cena retailowa teraz to 12zł/ml.
Znalazłem -10% w Hiszpani, ale liczę na black friday-owe - 20% i powinniśmy zejść w okolice 10zł/ml.
To najdroższe Initio w portfolio marki ze względu na oud wysokiej jakości. Taniej jak ~10zł/ml nie zejdziemy.
Tak czy owak czekamy do BF.
@SnoobDuog: Testowałem kilka zapachów Initio, generalnie wszystkie były z kategorii „generic niche” czyli wtórne do bólu i nie warte nawet połowy tej ceny. 12 zł/ml to jest poziom cenowy Fort & Manle, nawet L’Oudh Tauera podobnie kosztuje. Dopóki nie przetestuję to nie wierzę w tą nieporównywalność i wyjątkowość
@kyloe: Bo w większości Initio mamy do czynienia z powielaniem PdM ale na Hidion molecułach, które wcześniej należały w patencie do DIOR-a a teraz można je używać. Z tego co skumałem to takie feromony, czy molekuły wpływające na ośrodek w mózgu związany z przyjemnością/sexem odczuwaniem whateva.

W przypadku Oud for Greatenes, mamy do czynienia z samymi wychwalającymi recenzjami, i u wszystkich ląduje w top 10 na pierwszym/drugim miejscu. Często też spotkałem
@kyloe: Niestety nie mają discovery set a w Polsce chyba w ogóle Initio, więc nie chce mi się ściągać próbek z Niemiec. Przyznam że już bardzo rzadko poddaje się recenzjom chyba że są bardzo powtarzalne i w każdej słychać to podniecenie i zapewnienie że to pewny blind.

Także będzie to blind i chyba najbardziej jestem nakręcony ze wszystkich blindów w życiu.