Wpis z mikrobloga

Nie tak dawno kuce były wielce obrażone o ten obrazek, że nieprawdziwy itp. itd. a Bosak wszechstronnie wykształcony (na 4 kierunkach których nie ukończył XD no i instruktor Windsurfingu XD) i nikt go nie utrzymuje.
A rzeczywistość?

Z czego żył dotychczas Krzysztof Bosak, bo teraz będzie żył z diety poselskiej, przypuszczam? - pytał Mazurek. Jak zapewnił Bosak, już to wyjaśniał w przeszłości mówiąc, że "pracował politycznie z posłem Robertem Winnickim".

Prowadzący odparł, że akurat takiej informacji na próżno szukać u Winnickiego lub w jego biurze poselskim. Bosak zareagował na to stwierdzeniem:

To, że ktoś nie wylistowuje wszystkich swoich pracowników, to nie znaczy, że ich nie ma. Reguły w tej sprawie nie są tak ścisłe, jak próbują to przedstawiać dziennikarze.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25391011,czyli-z-roberta-winnickiego-pan-zyje-bosak-pytany-o-zrodla.html

#konfederacja #konpisderacja #konfedarosja #szuralicja #korwin #bekazprawakow #bosak #bekaznarodowcow #polityka #bekazkuca #4konserwy.ru #neuropa
g.....e - Nie tak dawno kuce były wielce obrażone o ten obrazek, że nieprawdziwy itp....

źródło: comment_BQoc8vfFYeyXsmzcgRBdlQ1sispZTeWK.jpg

Pobierz
  • 25
@mikroenter: uwielbiamy to robić, szczególnie wobec autorytarnych opresyjnych faszystów, którzy chcą mówić reszcie 90% społeczeństwa jak ma żyć, z kim zawierać związki, jak zapładniać się i na jaki związek wyznaniowy płacić podatki

a, i jeszcze chętnie wejdę z butami do życia ludzi, którzy twierdzą, że moje i wasze dzieci nie są zagrożone katastrofą klimatyczną
uwielbiamy to robić, szczególnie wobec autorytarnych opresyjnych faszystów


@Kazach_z_Almaty: Ale ma nadzieję, że nie jesteś hipokrytą i nie masz nic przeciwko jeśli prawaki będą wywlekać prywatne sprawy polityków których Ty popierasz?
@Kazach_z_Almaty: a prosze bardzo, nie tak dawno poseł Konieczny z Razem, mówił wprost o wykluczaniu niektórych osób o innych poglądach, a takze popiera cenzurę takich osob.
Ponadto lewica narzuca ideologię lgbt, a jak jej nie popoerasz to jestes ten zły.

Dalej nie chce mi sie wymieniać bo tego jest masa.

Oni sie tak samo nadają jak skrajni prawacy, czyli do kosza.