Wpis z mikrobloga

Mamy niedzielę, godziną 08:50. Wiesz co to oznacza?
Tak, zgadłeś. Ty bystrzaku!
Twoja przyszła żona właśnie zakłada na siebie majtki po całonocnym seksie z Chadem, w jego mieszkaniu na osiedlu deweloperskim, kupionym mu przez ojca.
"Ach, cóż to była za noc hehe buziaczki hehe fajnie się z Tobą bawiłam hehe", właśnie wypowiedziała Twoja przyszła małżonka...
Chad dał jej to, czego chciała. Ciągnął ją za włosy oraz dawał klapsy. Pokazał jej gdzie jest jej miejsce... Ona tego pragnęła! Chciała być jego lalką do zabawy. Chciała być jego uległą, malutką dziewczynką.
W końcu, widząc mężczyznę mierzącego 197cm oraz FWHR wynoszącym aż 1,95 nie mogła sobie odmówić takiej przygody.
Z takim wzrostem spokojnie mógł jej zapewnić męską aurę bezpieczeństwa. Mógł sprawić żyby poczuła się przy nim mała, kobieca i chroniona. Żaden manlet 172cm nigdy nie będzie mógł wywołać w niej takich emocji!
On mógł dać jej to poczucie... Poczucie bycia wybraną z grona dziewczyn przez samca wysokiej jakości. To zaszczyt dla samicy być służącą Chada!
Nigdy się już nie zobaczą. Ona pójdzie swoją drogą, on swoją. Ona dalej będzie kopulował z wieloma samicami a ona powróci do roli grzecznej, nieśmiałej dziewczyny z biblioteki. Taką właśnie wersję siebie Ci przedstawi. Stanie przed Tobą jako nowa osoba. Bez przeszłości.Co prawda dla niej to był już 23 partner seksualny, pomimo tego iż ma tylko 22 lata. Tobie natomiast jako opcji "na stałe" i "z rozsądku" powie coś w stylu: "Przed Tobą miałam tylko 2 chłopaków hehe, ale seks uprawiałam tylko z jednym hehe". Taki los Twój... Taki los milionów polskich mężczyzn...
ALFA SZMACI, BETA PŁACI
#przegryw #blackpill #redpill #wzrost #tfwnogf #logikarozowychpaskow ##!$%@? #chad #seks
B.....W - Mamy niedzielę, godziną 08:50. Wiesz co to oznacza?
Tak, zgadłeś. Ty bystr...

źródło: comment_uLy1V2NXygcnBE254w2FTMH8ovbib3I9.jpg

Pobierz
  • 156
#!$%@? chlopaki ,myjcie zęby , idzcie do fryzjera czasem , zadbajcie o twarz zeby nie byla pryszczata ,troche roweru systematycznie silownia cokolwiek o nie bac sie gadac z dupami myslicie ze czadom nie odmawiają a sie #!$%@? mylicie ,tez latalem z takim nazwikmy go oskar , 20 na 10 blondyn wysportowany #!$%@? wysoki jasne oczy i nie zawsze ruchal to co wypatrzyl ,zawsze znalaz cos innego ale jednak odmawialy mu ale co