Wpis z mikrobloga

@szunis: "pani inteligencja nie zna granic"

Jedno z najgorszych rzeczy na świecie to to kiedy głupek nie zrozumie twojego żartu i myśli że to ty jesteś głupi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hitherto: nadal mimo wszystko uważam że Pawłowicz to najwybitniejsza satyryk-aktywistka naszych czasów, taki żeński Joker na miarę naszych możliwości
  • Odpowiedz
@hitherto: hm tego się nie spodziewałem, przyzwyczaiłem się że zawsze jakieś głupoty gada. Chyba za bardzo mam wywalone na to co się dzieje w świecie i polegam na komentowaniu rzeczywistości przez innych. Tylko jak bym chciał mieć obiektywny obraz pewnych spraw to bym musiał albo tam być, albo wszystkie tuby propagandowe porównywać i spajac w prawdziwą całość. Jesteśmy tylko marionetkami na których się zarabia i manipuluje światopoglądem, interesowanie się polityka to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hitherto: oczywiście, że ona pełni rolę jaką jej wyznaczono tak jak kiedyś Niesiołowski i wielu innych Macierewiczow. I robi to tak dobrze ze nie mogę na nią patrzeć.
A co do tweeta to next level shit. =)
  • Odpowiedz
@szunis: dziwnie, tylko zasługa żony? może on nie uczestniczył ?


@paki82: jak się urodził ich pierwszy syn, to po warszawskich salonach chodziły takie złośliwe heheszki, że na imprezach ze znajomymi Katarzyna Kaleta mówiła, że dziecko to przede wszystkim dar od Boga, więc Sebastian ma niewiele do powiedzenia w tej kwestii.
  • Odpowiedz