Wpis z mikrobloga

Marsz niepodległości - szanujesz, plusujesz
-wspaniała, patriotyczna atmosfera
-największa narodowa manifestacja w Europie
-upamiętnienie najważniejszego państwowego święta w roku

Byłem na marszu w 2015, 2016 i 2018 roku i odczucia nie do opisania, a podczas śpiewania hymnu ciary na całym ciele. I ten smutek wieczorem, że to już koniec. Niestety w tym roku nie mogłem pojechać nad czym mocno ubolewam
#marszniepodleglosci #konfederacja #ruchnarodowy #bosak #patriotyzm #konserwatyzm
Nirin - Marsz niepodległości - szanujesz, plusujesz
-wspaniała, patriotyczna atmosfe...

źródło: comment_2XQ1Id2YkXR6lpcn08mGqoOQAEdQeVlK.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Nirin: Mordo, znam tego szlaufa i uwierz mi ,ze takiej #!$%@? to ze swieca szukac xD w srodowisku #!$%@? ja chyba z 4 organizacji , od paru lat przestalem liczyc bo juz sie nie interesuje ale najlepsze slowa jej bylego chlopaka, jednego z pierwszych gdy w miare sie szanowala "Ona tylko z chlopakiem?Chyba tej szmacie o plec chodzilo" xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nirin: Byłem raz i więcej tego błędu nie popełnię. Szkoda czasu i uszu na paradowanie wśród tępego kibolstwa gardłującego o #!$%@? lub #!$%@? tych mitycznych wrogów ojczyzny. Gdzieniegdzie dało się dostrzec celtyki albo emblematy h. Oczywiście wszędzie butelki po browarach lub setkach bo nie można świętować bez #!$%@? się. Stawianie się w jednym szeregu z ludźmi, którzy patriotyzmem wycierają sobie tylko ryje to nie mój poziom.
  • Odpowiedz
@Nirin Ja byłem trzy razy i chyba w dupie byłeś i gówno widziałeś. Byłem na grillu którzy "patrioci" organizowali w wozie transmisyjnym tvn meteo i maszerowalem z patriotami kierowanymi ideologia #!$%@?. Ha tfu.
  • Odpowiedz