Wpis z mikrobloga

Marsz niepodległości - szanujesz, plusujesz
-wspaniała, patriotyczna atmosfera
-największa narodowa manifestacja w Europie
-upamiętnienie najważniejszego państwowego święta w roku

Byłem na marszu w 2015, 2016 i 2018 roku i odczucia nie do opisania, a podczas śpiewania hymnu ciary na całym ciele. I ten smutek wieczorem, że to już koniec. Niestety w tym roku nie mogłem pojechać nad czym mocno ubolewam
#marszniepodleglosci #konfederacja #ruchnarodowy #bosak #patriotyzm #konserwatyzm
Nirin - Marsz niepodległości - szanujesz, plusujesz
-wspaniała, patriotyczna atmosfe...

źródło: comment_2XQ1Id2YkXR6lpcn08mGqoOQAEdQeVlK.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Nirin: tylko co ta naprawdę znaczy patriotyczna atmosfera? Dla mnie to codzienna zwykła praca i uczciwość i nie wyskakiwanie z pięściami na drugiego człowieka, żyjącego w tym kraju. Wymachiwanie flagami i darcie ryja Polski ani nie zbuduje, ani nie obroni. Marsz niech sobie będzie ale zawłaszczanie i utożsamianie patriotyzmu z tego typu spędem to delikatnie mówiąc nieuczciwość. Gdyby ludzie którzy tak dumnie maszerują z falangą i innymi haniebnymi znakami codziennie coś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonimek123456: gosciu przeciez nie kazdy jest "takim" patriotą, ja tam chodze bo chce w ten sposob podziekowac tym dzieku ktorym mowie po polsku, nie rzucam niczym, nie szukam ludzi do zajebiania i nie prowokuje nikogo, ide z flaga i tyle, takich osob jest tam wiekszosc wiec po co wstawiasz jakiegos debila i wrzucasz wszystkich do jednego wora?
  • Odpowiedz
-wspaniała, patriotyczna atmosfera

-największa narodowa manifestacja w Europie

-upamiętnienie najważniejszego państwowego święta w roku


@Nirin: zapomniałeś dodać:
-marsz ramię w ramię z faszystowskimi terrorystami z Forza Nouva
  • Odpowiedz
@Nirin: Ja nie kumam jednego, dlaczego np. taka alternatywka ma opaskę z symbolem organizacji, która jawnie dyskryminowała ludzi ze względu na religię i narodowość? Jest dla mnie niepojęte dlaczego tak nienawidzi się kogoś tylko dlatego, że przez zupełny przypadek urodził się jako przedstawiciel jakiegoś narodu? Dla mnie jest to niepojęte, możesz mi to wytłumaczyć?
  • Odpowiedz