Wpis z mikrobloga

@aphen: 4km w jedną stronę, 4km w drugą. M365 zwykła. Minusy? Względem busa to to, że trzeba bardziej uważać na pogodę. I w zasadzie tyle.

Dla mnie nie ma oszczędności jeśli chodzi o pieniądze, bo jeżdżę MPK za darmo, więc pod względem finansowym nie oszczędziłem a wydałem, hulajnoga to był czysto konsumpcyjny wydatek i trochę zachcianka bo to lubię.
@dudi_: niby można, ale wiadukt klecińska ma równiej wylany chodnik, a wiadukt gądowianka gorszy, bardziej pofalowany. Więc lepiej jechać na klecińskiej niż kombinować na kostce pod wiaduktem.
@KierownikW10: ja nie mam problemu z wiaduktem, chodzi mi czysto o sprawe dystansu i natężenia ruchu na tej trasie.
trasa 13km w 1 strone na rowerze jest wykonalna ale zapocę się i no 13km to jednak troche jest
hulajnogą bez problemu mogę tyle szarpnąć i nawet nie odczuję
rower/hulajnoga to jakies 20-25 minut jazdy
a komunikacja/auto to juz blisko godziny + autem wydaje bardzo duzo na paliwo żeby stać w korku
@yolow71: nie, łapię się na ulgi jako niepełnosprawna osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@KierownikW10: kondycję mam najlepszą z rodziny. To nie problem podjechać pod górkę - po prostu mi się nie chce siedzieć w pracy spoconym. Rower jest mało wygodny. Duży, ciężki, nieporęczny. Hulajnogę znacznie łatwiej trzymać w biurze.
@aphen: zrobiłem już ponad 1500 km na hulajce. Mam 5 km w jedną stronę. Czasy dotarcia do pracy (od wyjścia z mieszkania do wejścia do biura):
- hulajnoga - 13-15 min.,
- auto - rano 12-14 min., powrót 17-50 min.,
- MPK - rano 30 min., powrót 40-70 min. Do tego ryzyko ucieczki autobusu przy przesiadce (3 min).

MPK ssie po same kule, jeździłem dwa lata i serdecznie na nich pluję.
@cibronka: czy uważasz że dystans 13 km dalej jest dobra opcja na hulajnodze?
bo moje czasy przejazdów mpk/auto są znacznie większę niż Twoje i to nie ze względu na odległość a korki :(