Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema. Muszę się poradzić w jednej kwestii liczę na przychylne rozpatrzenie tematu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cztery miesiące temu zerwałem z laską, którą spotykałem się kilka miesięcy i poznałem dzięki niezawodnemu tinderowi. Laska rzecz biorąc, zachowała się jak typowa idiotka... Była miłość, seksy, chęć wspólnego zamieszkania a z dnia na dzień laska odwaliła szopkę niesamowitą bo wyraziłem swoje zdanie na temat posiadania dzieci. Otóż zapytała mnie, czy jakby zaciążyła czy by coś to zmieniło. Oboje mamy po 22 lata, studiujemy. Ja sobie nie wyobrażam w wieku 22 lat dziecka wychowywać, więc odparłem, że jakby była taka sytuacja preferowałbym usunięcie tej ciąży... No i oczywiście zaczęła się wojna, że jak tak można, że jestem złym człowiekiem itp. Wyrzygała mi to wszystko przez messa i rozmawiając ze mną przez telefon. Nie miała nawet odwagi tego powiedzieć mi w twarz. No i doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu bo ja mam inne podejście do takich spraw a ona inne. Sama pochodzi z rodziny, gdzie ma bodajże 8 rodzeństwa i dla nich usunięcie to jest grzech itp. Rozumiem jakbyśmy się ustatkowali, mieli pracę mieszkanie to owszem ale nie w trakcie studiów bawić się już w rodziców... No i owa koleżanka naglę się odezwała do mnie w sobotę, po 4 miesiącach. I nagle przypływ uczuć heh. Nagle tęskni, myśli o mnie cały czas, że zrozumiała, że źle się zachowała, że żałuje i chciałaby mnie zobaczyć i pogadać w realu. Ogólnie rzecz biorąc ma bardzo zrypany charakter, wystarczyło jedne słowo nie po jej myśli i już wielce urażona. Bierze wszystko do siebie, na żartach się nie zna kompletnie. Nie mówię wyglądem to taka szara myszka, fajnie czasami się z nią gadało i spędzało czas ale na dłuższą metę wydaję mi się, że życie z nią pod wspólnym dachem byłoby ciężkim kawałkiem chleba... No i tutaj do Was pytanie, co mam zrobić? Spotkać się z nią, pogadać, przedyskutować wszystko na spokojnie? Może ktoś był w takiej sytuacji? Czy olać ją zimnym moczem po tym wszystkim? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tinder #zwiazki #logikarozwychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Osobiście uznaję że nie powinno być kłótni. A to czy się dalej zadawać (szczególnie jeśli ta osoba chce więcej) zależy jak się z tą osobą czujemy.
Trza pamiętać że początki powinny być wręcz usłane różami, ponieważ później najprawdopodobniej będzie gorzej. Więc jeśli na początku jest #!$%@? to zły omen.

Podsumowując: olej mirek tą karynę.
@AnonimoweMirkoWyznania po co uprawiasz sex skoro nie chcesz mieć teraz dziecka ? Najpierw nieodpowiedzialnie się zachowujesz i nie chcesz brać tego konsekwencji jesteś zwykłym egoistą bez jaj i tyle , moim zdaniem laska dobrze zrobiła btw postaw się na jej miejscu , to nie tobie będą szperać w cipie i coś wyciągać , noi opinia rodziców kurde , no jak ona mogła by się z tobą bolcowac gdy nie ma komfortu psychicznego
@DrN_25 a Ty co ? Następny, który kieruje się tylko przyjemnościami w życiu ?

Sex , żarcie i spanie ? Oglądając tv , są jakieś rzeczy, które nas kreują i dlatego nie jesteśmy zwierzętami. Nie mówię, że nie powinien go uprawiać ale niech bierze za to odpowiedzialność bo ten ból dupy , że laska może mieć inne zdanie , kurr.... Niech sobie wyobrazić że ktoś mi w dupie grzebie i wyjmuje jakieś