Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Mój stary to fanatyk olei, całe mieszkanie #!$%@? dekantami XD Paka przyszła bez opłat także rozpoczynam dzisiaj proces rozlewania, trochę mi z tym zejdzie, myślę że do końca tygodnia puszczę wszystkie paczki. Prośba, nie wypisujcie teraz mi na PW, bo będę musiał później szukać jak #!$%@? waszych danych do paczkomatu XD no chyba że coś ważnego, ale ograniczajcie kontakt do minimum, będę się starał co jakiś czas tu zerkać i wam odpisywać. Kto jeszcze nie zapłacił i nie ma ze mną ustalonego odbioru osobistego ma czas do końca czwartku, w piątek rezerwacje będą anulowane.
A no i ciekawa sprawa, mój post rozbiórkowy został usunięty po tygodniu z powodem 'spam/flood' odwołanie zostało podtrzymane. Komuś nie podobają się te rozbiórki, trudno, nie będę szukał komu. Nie taguje perfumy bo ten post też może polecieć, wołam po prostu wszystkich uczestników.

pawelwojciech - Mój stary to fanatyk olei, całe mieszkanie #!$%@? dekantami XD Paka p...

źródło: comment_lw7UnX30iKPn2DaFj2ZrbKcG7JAzUqmS.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@pawelwojciech: Super! Jest mega. Ja bede z soboty na niedziele w PL wiec jakby udalo sie wyslac moje male zamowienie priorytetowo to byloby mega. Potem dopiero polowa grudnia. Nie moge sie doczekac co z tego wyjdzie :D

PS: jakby ktos sie z Tom Ford Tobacco Vanille wykruszyl to nadal aktualne ;)
  • Odpowiedz